Anasayfa
Kategoriler
Firmanı Tanıt (Ücretsiz)
Eposta


Parola


..Lütfen Bekleyiniz
20 Bin TL İş Fikirleri

20 tl ile neler yapılabilir ? Nasıl bir iş fikri geliştirilebilir, 20 tl nin altında kimler bayilik veriyor ? Klasik bayiliklerden farklı firmaları ilginize sunuyoruz.Eğer sizde 20 bin tl nin altında iş fikirleri sunan bir işletme sahibi iseniz konu altında yorum olarak paylaşarak yatırım yapmak isteyen girişimcilere yol gösterebilirsiniz.

20 bin tl iş fikirleri 1 - Kids Education Academy;KIDS EDUCATION ACADEMY Abd'de etkin kullanımda olan, çocukların gelişimleri ile ilgili çoklu zeka kuramı ve öğrenmeyi etkin kılacak yöntemlerle hazırlanıyor.Bu yöntemlerle klasik kreş zihniyetinden farklı konsept sunuyor.

KIDS EDUCATION ACADEMY Eearly Engilish ve Early Math, yani erken ingilizce ve erken matematik eğitimleri ile bu alanda hizmet veren diğer kuruluşlardan ayrılıyor.

KIDS EDUCATION ACADEMY, yatırım yapmak isteyen girişimcilere bayilik olanağı sunuyor.

Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz. 

www.kidseducationacademy.com

20 bin tl iş fikirleri 2 - Samsat Çiğköftecisi;Samsat Çiğköftecisi, meşhur Adıyaman çiğköftecisi sloganı ile 2010 yılında yola çıktı ve bu sektörde lider kuruluşlar haline geldi.Şirket saedce Türkiye'de değil, balkanlar ve avrupa'da da lider konumda faaliyet gösteren fast food zinciri durumundadır.

Samsat Çiğköftecisi sağlık ve hijyen koşullarına azami özen gösterilen tesislerinde üretim yapmaktadır.Bu noktada, 2012 yılında "örnek gıda tesisi" ödülünü alarak temizlik, sağlık ve hijyen konularında ileri seviyede olduğunu tescillendirmiştir.

Türkiye ve Avrupada 200 den fazla satış noktasında hizmet veren Samsat Çiğköftecisi 2013 yılı sonunda Tüm Avrupa'da kendi alanında söz sahibi olmayı hedefliyor.

Samsat Çiğköftecisi, yatırım yapmak isteyen girişimcilerin iş yeri açılışı aşamasında gerekli tüm destekleri yaparak, hızlı kazançlı seviyeye ilerlemesini sağlıyor.

Girişimci dükkanı bulup ayarladıktan sonra Samsat Çiğköftecisine haber veriyor, firma müşteri temsilcilerini gönderiyor.Dükkanınız, Samsat müşteri temsilcileri tarafından inceleniyor ve elektrik, tesisat, boya renkleri, yerler gibi işlemlerin nasıl olacağını belirliyor.Tabela, dolap, görsel malzemeler ve diğer tüm gerekli kurulum malzemeleri için gerekli yatırım maliyeti çıkarılıyor.Firma bayi için 2 gün ücretsiz eğitim veriyor.

Bayilik almak için aşağıdaki bilgilerden firma ile irtibata geçebilirsiniz.

Telefon: 0212 644 19 03
Web: www.samsatcigkoftecisi.com
E-mail: info@samsatcigkoftecisi.com

20 bin tl iş fikirleri 3 - Oxymate Oksijen Bar;

 

Oksijen barları duymuşsunuzdur, Türkiye'de henüz yeni yeni bilinilirliliği yaygınlaşan bir sektör.Oksijen barlar, spor salonları, vip spa, cafe, sinema, otel, dershane, belediye ve benzeri aklınıza gelen tüm yerlerde yer alabilir.
İlerleyen senelerde iyice tanınacak olan bu teknolojinin hemen her köşede yer alacağı ön görülüyor.

Oxymate Oksijen bar bu alanda bayilik veriyor.Oksijen bar iş fikrini değerlendirmek tam anlamıyla tanımak, yatırım maliyeti ve kazanç olanaklarını hakkında tam bilgi sahibi olmak isteyen girişimciler aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak firma ile irtibat kurabilirler.

Oxymate bayilik
Onur KOZLUCA
Tel : 0533 397 47 28–0533 370 85 68


Ayrıca 5 bin TL ye bayilik veren firmalarıda okumak istermisiniz ? Bu konu çok ilgi gördü.

5 Bin TL ye Bayilik Almak İstiyorum 

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular
Çiçekçi Dükkanı Açmak Düğün Organizasyon Üzerine İş Kurmak WaterBlock İle Telefonunuz Su Geçirmez Masaj Robotu WheeMe İş Fikri
0 yorum
Yorum Yap
Yorumlar
İsminiz
E-Posta (e-postanız yayınlanmaz)
Yorumunuz
..Lütfen Bekleyiniz
Günlük iş fikirleri e-mail adresinize gelsin !
En Popüler
Son Yorumlar
Hakkında | İletişim