Anasayfa
Kategoriler
Firmanı Tanıt (Ücretsiz)
Eposta


Parola


..Lütfen Bekleyiniz
Arzum Ev Aletleri Bayilik

3 kardeşin 1953 senesinde kurdukları kollektif şirket ile faaliyetine başlayan firmanın ilk adı Günye İthalat idi. Bu yıllarda elektrikli ev aletlerinin, tv, bisiklet gibi ürünlerin satışnı yapan firma, 1966 senesinde markalaşma sürecine girerek Arzum isminin tescilini yaptı. Bu aşamadan sonra yoğunlaşılacak ürünler küçük ev aletleri olarak belirlendi.

Arzum Ev Aletleri Bayilik

Türkiye'de günümüzde küçük ev aletleri sektörü satış raporları baz alındığında lider konumda yer alan Arzum , Türkiye'de olduğu gibi uluslararası pazarlarda da dünya genelinde en kaliteli ürünleri en iyi hizmetle buluşturma konusunda önde gelen markalardan biri olmayı hedefliyor. 

Arzum markası bünyesinde yemek hazırlama ürünleri, pişirme ve kızartma ürünleri, içecek hazırlama ürünleri, ütüler, kişisel bakım ürünleri bebek ve temizlik ürünleri ve aksesuarları kategorileri altında toplam 8 ürün grubu ile 250 çeşit ürün barındırıyor.

Arzum ev aletleri ürün grupları

Arzum , yaygın bir bayilik ağına sahip olmasıyla sektördeki liderliğini sürdürürken yeni bayilikler vererek güçlü biçimde büyümeye devam ediyor. Bayilik ağının yanı sıra, geniş bir pazarlama, dağıtım ve servis ağınada sahip olan firma, sektörde güçlü bir alt yapıya sahip. Yaygın teknik servis ağı ile müşterilerine sadece ürün satana kadar değil, sattıktan sonrada yanlarında olduğunu gösteriyor.

Arzum'un bayilik verdiği ürün kategorileri,

Gıda Hazırlama
Pişirme ve Kızartma
İçecek hazırlama
Ütü
Temizlik
Kişisel bakım
Şofben
Bebek BakımıTava / Tencere
Aksesuar

Arzum Bayilik İletişim


Arzum Elektrikli Ev Aletleri San ve Tic A.Ş.444 1 800

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular
Coffe Homes Bayilik Veriyor Popin Farklı Lezzetler Franchise Veriyor Vanilly Waffle Bayilik Veriyor Cuzine Mutfak Bayilik
3 yorum
Yorum Yap
Yorumlar
Murat Bayılık şartlarınızı ögrenmek istıyorum
13.07.2014
murat ozkan trabzonda servisiniz olmak isteriz
11.02.2015
reşit bozdağ merhaba ben arzum ba,l,ğ,n, almak istiyorum yardımcı olurmusunuz
13.02.2017
İsminiz
E-Posta (e-postanız yayınlanmaz)
Yorumunuz
..Lütfen Bekleyiniz
Günlük iş fikirleri e-mail adresinize gelsin !
En Popüler
Son Yorumlar
Hakkında | İletişim