Anasayfa
Kategoriler
Firmanı Tanıt (Ücretsiz)
Eposta


Parola


..Lütfen Bekleyiniz
Düğün Organizasyon Üzerine İş Kurmak

Düğün organizasyon dendiğinde bunun bir çok dalı bulunuyor. Öncelikle bunlardan hangisini önceliğiniz olarak ele alacağınıza karar vermeniz doğru adım atmanıza yardımcı olur.

Mesela, damat ve geline aracını kiralayanlar, bahçe süslemeleri, masa sandelye giydirmeleri, şamdan seçimleri gibi benzeri bir çok detay alan bulunuyor. Her birini bir iş dalı olarak yapılabilir.

Düğün Organizasyon İş Fikirleri

İlk olarak bölgenizdeki düğün organizasyon firmaları ile görüşerek fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Bu tip işlemlerden ne tür fiyat tarifeleri uygulnadığı, işlevlerin zorluğu açısından, ne kadar insan gücü gerektiği, ne kadar ekimpan gerektiği, ne kadar mekan portföyüne gerek oluduğu gibi detay konuları sorarak kaba taslak bir fikir edinmekle işe başlayabilirsiniz.

Örnek verecek olursak, tabak takımları ve masa düzeni üzerine hizmet vermeye karar verdiniz diyelim. Müşterilerinizin hangi tür tabak takımlarını tercih ettiklerini öğrendikten sonra bu tabak çeşitlerine yönelik toptan bir alım gerçekleştirebilirsiniz. Sonuçta bu ilk adım, bu tabaklar sonraki işlerinizde devamlı kullanabileceğiniz demirbaşlar.

Düğün Organizasyonları Üzerine İş Kurmak

Masa örtüleri, masa dizaynları, her birini tabak çeşitlerindeki gibi değerlendirin. Güzel bir karla tabaklarınızı, masa örtülerinizi, masalaranızı kiralayabilirsiniz, çatal bıçak takımlarınızı düğünden düğüne kiralayabilirsiniz.Şirket açılışı işin en kolay kısmı olduğu için oraya hiç değinmiyoruz, resmi prosedürleri hallettikten sonra önemli olan kısım, bu sunduğunuz hizmetin duyurulmasını sağlamak.

Bunun için evlilikle ilgili, düğünle ilgili fuarlara katılabilirsiniz. Gelin ve damat dergilerine reklam verebilirsiniz. Gelin ve damat ile ilgili düğün ile ilgili internet sitelerinin listesini çıkarın ve hangisinin ne kadar günlük hit aldığı ile ilgili küçük bir araştırma yapın, uygun gördüklerinize hiç çekinmeden reklam verin.

Unutmayın en iyi geri dönüşe sahip reklam artık internet reklamlarıdır. Artık insanlar herşeyi internetten aramaktadır.

Tabak, çatal kaşık takımlarınız, masa örtüsü takımlarınız ve diğer eşyalarınız için sabit bir depo tutmaktansa, daha pratik bir yatırım olan gezici bir karavan alabilir veya kiralayabilirsiniz. Böylelikle o hem servis aracınız hemde malzemeler için depo görevi görebilir.

Diğer yatırımlara baktığımızda, düğün organizasyonu üzerine iş kurmak az sermaye ile kurulabilecek ve kazançlı denilebilecek yatırım örneklerindendir.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular
Çiçekçi Dükkanı Açmak WaterBlock İle Telefonunuz Su Geçirmez Masaj Robotu WheeMe İş Fikri Restaurant Nasıl Açılır ? Restoran Açmak Restoran İşletmeciliği
1 yorum
Yorum Yap
Yorumlar
emka hiç hesap yaptınızmı para kazanması muhtemel bir organizasyon firması kurmanın maliyetleri. insanları yanlış yönlendirip paralarını kaybettirmeyin. ciddi sermaye gerektiren ve kazancıda iş potansiyeli yakalarsanız iy bir iştir. sermayeyi koyduktan sonra iş yakalayamamanız durumunda herşey çöp ona göre. ikinci el para etmiyor. atlamayın yani hemen
13.11.2016
İsminiz
E-Posta (e-postanız yayınlanmaz)
Yorumunuz
..Lütfen Bekleyiniz
Günlük iş fikirleri e-mail adresinize gelsin !
En Popüler
Son Yorumlar
Hakkında | İletişim