Anasayfa
Kategoriler
Firmanı Tanıt (Ücretsiz)
Eposta


Parola


..Lütfen Bekleyiniz
Jetnetworking Ek İş, Ek Gelir

Jetnetworking Ek İş, Jetnetworking Ek Gelir, Jetnetworking İle Evde İş, Jetnetworking Para Kazanma, Jetnetworking Nedir, Ek İşler, Evde İş, İş Fikirleri

Firma Tanıtımı: 1997 yılında kurulan JETNETWORKING İÇ ve DIŞ TİC. A.Ş. Üretim ve toptan satış sektöründe çok önemli mesafeler kat ederek hızla büyümüş ve 2005 yılında Türkiye genelinde ilk defa marketing sistemini başlatmıştır.Öncelikle ülkemizde bu sektörün öncüsü ve ilki olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. JETNETWORKING İÇ ve DIŞ TİC. A.Ş. Türkiye’de yabancı firmalardan sonra Marketing sisteminde hizmet veren ilk yerli firmadır ve Türkiyenin en büyük doğrudan satış organizasyonudur. Yine tüm Türkiye’deki doğrudan satış yapan şirketler arasında en büyüğüdür. Jetnetworking İç ve Dış Ticaret A.Ş. olarak başladığımız noktanın çok ilerisindeyiz. Bununlada yetinmeyerek her dönem yeni ürünler, yeni fikirler ile emin adımlarla ilerlemekteyiz. Jetnetworking olarak hızla büyüyen üyelerimizle kazandığımız başarılı yükselişi sürdürme niyetindeyiz.

Bayilik/Franchise Bilgileri

Bayilik Şartları: Hiç bir katılım/üyelik ücreti almadığımız gibi Kendılerine ücretsiz olarak göndermiş olduğumuz KATALOĞUMUZDAN satış yapmak ve kendilerine alt üye oluşturmak.Çünkü yaptıkları her satış ve her alt üye kendilerine extra kazanç sağlayacaktır.

Bayilik Paket(ler)inin içeriği :

1- Sistemimize üyelik ücreti ödemeden giriyorsunuz.

2- Satış kataloğumuzu ücretsiz alıyorsunuz.

3- Katalogla sipariş aldığınız ürünleri yada doğrudan satış yapmak için istediğiniz ürünleri hiç ödeme yapmadan teslim alıp, ücretini sattıktan sonra nakit yada 12 taksitle ödüyorsunuz.

4- Satamadıklarınızı istediğiniz zaman iade edebiliyorsunuz.

5- Kargo ücreti ödemiyorsunuz.

6- Ürünleri %40 karla satıyorsunuz.

7- Kendinize alt üyeler kaydedip her kaydettiğiniz üye için 10 tl üyelik primi kazanıyorsunuz.

8- Altınızda oluşan ekibinizin genel satışı üzerindende %5 satış primi alıyorsunuz.

9- Alt ekip satış primi yukarıdan aşağıya doğru, 1.Kademeden 5.Kademeye kadar %5 %4 %3 %2 %1 oranlarında ödeniyor.

10- Zaman içerisinde göstereceğiniz performans ve başarınıza göre Yıldız Temsilcilik, Takım Öncülüğü, Yöneticilik, Üst yöneticilik, Koordinatörlük ve Genel Koordinatörlük gibi üst seviyelere yükselebiliyorsunuz.

Bayilik Verilecek İller : Bayilik değil üyelik sistemiyle çalışıyoruz. Türkiye Geneli Tüm İl ve İlçeler’den herkes Üye olabilir.

Yatırım Maliyeti : Herhangi bir maliyet söz konusu değildir. Ücretsiz üye oluyorsunuz ve ücretsiz kataloğumuzu kargoyla size gönderiyoruz.

Ortalama Kar Marjı : % 40

Reklam Katılım Ücretleri : Bütün tanıtımlar ( TV, Radyo, Gazete, Dergi, İnternet, Açık hava reklmaları ) tarafımızca karşılanıyor.

Gelirden Pay : Yaptığınız her satıştan % 40 kazandığınız gibi yapacağınız her alt üyeliktende kazanç sağlıyorsunuz.

Ek Hususlar : Özellikle ek iş yapmak, Özgürlüğünü kazanmak, evine katkıda bulunmak, kendi ayaklarının üstünde durma isteği olan kişilerin hızla büyüyen bu jetnetworking A.Ş. ailseinde yerlerini alacakların 18 yaşını doldurmuş olması yeterlidir.

İletişim Bilgileri

Adres : Çamlık Mah. Anadolu Cad. Buluş Sok. No: 23/A Çekmeköy / İstanbul

Telefon : 444 3 538

Faks : 0216 484 57 81

Görseller

Son Aramalar:jetnetworking nedirjetnetworkink satış yapanlarJNW ürünleri görseljnwsatışjnw-jetnet

> Ev Hanımları İçin Evde İş

Lyoness Nedir? Nasıl Çalışır? Lyoness İle Ek İş, Ek Kazanç

Evlere Boncuk İşi Veren Firmalar

Ek İş Fırsatları ile Hayatınıza Yön Verin

Avrupa Networking İş Fırsatı, Doğrudan Satış

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular
Amity Network Marketing ile Ek Gelir Makale Yazarak İnternetten Para Kazanma Textbroker Evden Ek İşler 40 Adet Tweet at kazan
1 yorum
Yorum Yap
Yorumlar
Remzi Katalog gönderilmesi ve satış şartları nin bildirilmesini rica ederim.remzi Sönmez,GSM.05352475405, Dumlupınar mah.hayritelekoglu CAD.no.34 daire.4 Afyonkarahisar
16.01.2017
İsminiz
E-Posta (e-postanız yayınlanmaz)
Yorumunuz
..Lütfen Bekleyiniz
Günlük iş fikirleri e-mail adresinize gelsin !
En Popüler
Son Yorumlar
Hakkında | İletişim