Anasayfa
Kategoriler
Firmanı Tanıt (Ücretsiz)
Eposta


Parola


..Lütfen Bekleyiniz
Amity Network Marketing ile Ek Gelir

Amity , %100 yerli sermaye ile faaliyet gösteren network marketing firmasıdır. Üyelerine sunduğu güçlü destek yapısı ile öne çıkan firma, gücünü hepimizin bildiği Universal Kimya'dan almaktadır.

Amity Network Marketing Ek Gelir

Amity network marketing sistemini, diğer network marketing sistemlerinden ayıran en önemli özelliklerinden biri her seviye için eşit gelir dağılımı sunuyor olmasıdır.

Geniş AR-GE çalışmaları ve uluslararası ağı ile dinamik bir doğrudan satış operasyonu yürüten Amity, Universal Kimya kuruluşudur. Sektörde öncü konumda olan Universal Kimya'nın bu alanda bir çok ürün mevcut.

Universal Kimya, havacılık sektöründe Türk kimya firmaları arasında, Boeing onayına sahip üretim yapan tek firma olma özelliğini taşıyor. Ayrıca firma, ODTÜ'nün düzenlediği "İlkleri Başaran Türk Şirketleri" başlıklı seminerde kimya firmaları arasında yer alan tek firma konumunda.

Amity Ek Kazanç Sistemi

Amity Network Marketing Kazanç Planı

Amity Bağımsız Girişimcisi (ABG) olduğunuz zaman Amity ürünlerini ortalama %30 oranlarında indirimlerle alabiliyorsunuz.

Ürünleri çevrenize tavsiye ediyorsunuz ve çevrenizdeki diğer insanların almasıyla birlikte onların siparişlerinden de ortalama %30 oranlarında gelir elde edebiliyorsunuz.

Çalışmalarınızla birlikte belirli bir puan alıyorsunuz. Puanınız 200'e ulaştığında %7 adı verilen basamağa ulaşıyorsunuz ve yönetim ilk yönetim kademesine erişmiş oluyorsunuz.

Ekibinizi büyüktüğünüz sürece sizinde seviye ve ünvanınız yükseliyor. Büyüyen ekibinizle birlikte liderlik primleri almaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca tatil, seyahat ve bir çok teşvikle başarılarınız ödüllendiriliyor.

Amity Bağımsız Girişimcisi Olmak hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz aşağıdaki irtibat bilgileri ile iletişim kurabilirsiniz.

Amity Müşteri Hizmetleri : 0 232 325 20 20
www.amityline.com

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular
Makale Yazarak İnternetten Para Kazanma Textbroker Evden Ek İşler 40 Adet Tweet at kazan Tupperware ile ek gelir, ek kazanç fırsatı
1 yorum
Yorum Yap
Yorumlar
seda Evden katalog ile iç giyim satmak isteyen bayanlara tavsiye ediyorum.. bende netde uzun araştırmalar sonucu evde iç giyim satmaya karar verdim.. Çok fazla çeşit buldum ama çok az kar marjı bırakıyorlardı. sonra çoğu indirimli ürünler hep stokta yok yazıyordu.. sonunda bana uygun bir yer buldum.. hiçbir ürüne yok demiyorlar.. siparişlerim hemen elime ulaşıyor ve elimde mal tutmak zorunda kalmıyorum.. müşterilerime karşıda mahçup duruma düşmüyorum..Ayrıca firmadan çok güzel hediyeler kazanıyorum.... satışlarım gayet iyi. ve allaha şükür iyi paralar kazanmayada başladım.. artık kendime bir site kurup internet ortamında satış yapmaya bile karar verdim.. sizde benim gibi işe sıfırdan başlamak isterseniz aşagıdaki linkten siteyi inceleyin derim.. http://www.gunesmarketing.com/kayit.asp?ref=10859
02.09.2013
İsminiz
E-Posta (e-postanız yayınlanmaz)
Yorumunuz
..Lütfen Bekleyiniz
Günlük iş fikirleri e-mail adresinize gelsin !
En Popüler
Son Yorumlar
Hakkında | İletişim