Anasayfa
Kategoriler
Firmanı Tanıt (Ücretsiz)
Eposta


Parola


..Lütfen Bekleyiniz
Anket Doldurarak Para Kazanmak, odulluanketler.net

Anket Doldurarak Para Kazanmak, odulluanketler.net, Ödüllü Anketler, En İyi Anket Doldurup Para Kazanma Siteleri

Nasıl Çalışır?

ÖdüllüAnketler’de sizin için en iyi ve en güvenilir Anket web sitelerini belirlemek için saatlerce araştırma yaptık. Sitemize kayıt olduğunuzda sizi bu anket şirketleri ile buluşturacağız ve sundukları hizmetler hakkında genel bilgiler verip hızlı bir şekilde bu şirketlerin pazar araştırma panellerine üye olma seçeneği sunacağız.

Bir Şirket’in pazar araştırma paneline bir kere üye olduğunuzda, size üyeliginizi onaylayan bir hoşheldiniz e-postası yollanacaktır. Bu e-postayı okumanız ve detaylarınızı onaylamanız çok önemlidir çünkü sadece bunu gerçekleştirdiğinizde para ödeyen anketleri doldurmaya hak kazanacaksınız. Para ödeyen anketler e-postanıza gelecektir.

Neden bana para ödeniyor?

Şirketlerin sizin ve bizim gibi insanların düşüncelerine ve görüşlerine ihtiyacı vardır. Bizim sunduğumuz bilgiler onlar için çok değerli olduğundan dolayı büyük paralar ödemeye hazırdırlar (Şirketlerin bundan alacakları hisse oldukça yüksektir). 2008 yılında şirketler, pazar araştırmasına dünya genelinde 30 MİLYAR DOLAR’dan fazla para harcamıştır! Bizim düşüncelerimiz, şirketlerin yeni bir ürünü veya bir hizmeti piyasaya sunduklarında doğru karar vermelerine yardımcı olur.

İnternet bu tür şirketlere, hızlı ve kolayca, konu ile ilgili pek çok insana soru sorması için olanak sağladı ve bunun sonucunda doğan “düşünce grubu” bu şirketler için çok değerli oldu. Bu şirketler pazar araştırmalarını yapmaları için “pazar araştırması” yapan şirketleri kullanıyorlar. Sizin dolduracağınız Anketleri bu pazar araştırması yapan şirketler yönetiyorlar.

Düşüncenizi vererek para kazanmak istiyorsanız, sizlere en iyi pazar araştırması yapan şirketleri tanıştırarak yardımcı olabiliriz.

Ne kadar kazanabilirim?

Hediyeler hakkında en güncel bilgiler için, üye olduğunuz pazar araştırması şirketinin internet sayfasını ziyaret edin. Çoğu durumda, üyelik için başvurduğunuzda hediye çekilişine katılırsınız. Ayrıca, anketlerde yer alarak sık sık ilginç hediyeler kazanabilirsiniz. Bazı şirketler hediye çekleri ve hatta nakit para gibi başka ödüller sunabilirler; ama lütfen bu bilgileri seçtiğiniz Anket Şirketlerinin internet sitelerinden daha ayıntılı bir şekilde kontrol edin.

Web Sitesi : http://www.odulluanketler.net/

Son Aramalar:odulluanketler netwww odulluanketler nethttp://www odulluanketler net/odulluanketlerodulluanketler net nedir

> 18 Ayda 400 Milyon Dolar Kazanan Girişimci

Simitkeser İş Fikri

Meyan Şerbeti, Meyan Kola, Meyan Otu, Meyan Şerbeti İş Fikri

Türkiye’de Girişimcilik

Garantici iş fikirleri

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular
Çiçekçi Dükkanı Açmak Düğün Organizasyon Üzerine İş Kurmak WaterBlock İle Telefonunuz Su Geçirmez Masaj Robotu WheeMe İş Fikri
5 yorum
Yorum Yap
Yorumlar
FUNDA benide anket sıtenize kabul edersenız cok sevinirim tesekur ederim
02.07.2013
sakine anket sıtesne kabl edersnz sevnrım
13.08.2013
vali nasel is bu anlamadem selam kosova prizren den
30.08.2013
Muttalip beni ankete sitesine kabul ederseniz sevinirim?
09.06.2014
abdulhabip öner ben anket doldurabilirim 05376232506
24.12.2014
İsminiz
E-Posta (e-postanız yayınlanmaz)
Yorumunuz
..Lütfen Bekleyiniz
Günlük iş fikirleri e-mail adresinize gelsin !
En Popüler
Son Yorumlar
Hakkında | İletişim