Anasayfa
Kategoriler
Firmanı Tanıt (Ücretsiz)
Eposta


Parola


..Lütfen Bekleyiniz
Az Sermaye ile İş Kurmak Era Gayrimenkul Franchise

Uyguladığı franchise sistemi ile dünyanın en hızlı büyüyen gayrimenkul firmaları arasında yer alan ERA, az sermayesi olan ve kendi işini kurmak isteyen girişimciler için kazançlı ve cazip franchise imkanları sunuyor.

ERA Gayrimenkul bünyesine katılan gayrimenkul ofisleri, aynı zamanda Arupa, Ortadoğu, Asya ve Abd yi çevreleyen yaklaşık 40 bin gayrimenkul danışmanı ve ortalama 3 binden fazla satış ofisi gibi dev bir bilgi ağına katılmış oluyor.

Era Gayrimenkul Franchise

Türkiye'de 4 büyük ilde toplam 21 satış ofisi ile faaliyet gösteren ERA, 2014 yılı sonu itibariyle 150 bayilik hedefine ulaşmayı amaçlıyor. Özellikle İstanbul ve diğer tüm illerden gelen taleplere açık olduğunu belirten Era Gayrimenkul, yatırımcılara maliyetin 1 yılda geri kazanıldığını söylüyor.

ERA Franchise Bedeli

Era Gayrimenkul ofisi kurmak için 25 bin dolar franchise bedeli ödemenmesi gerekli. Era Gayrimenkul, franchise ağına katılan girişimcilerin işlerini hızlı bir şekilde geliştirerek önce maliyeti çıkarıp daha sonra kazanç elde etmeye geçmelirini sağlamak amacıyla eşsiz hizmetler sunuyor.

Uluslar arası bilgi ağından dolayı franchise alan girişimciler portföy sıkıntısı yaşamıyor.

Ayrıntılı bilgi için 444 9 372

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular
Coffe Homes Bayilik Veriyor Popin Farklı Lezzetler Franchise Veriyor Vanilly Waffle Bayilik Veriyor Cuzine Mutfak Bayilik
0 yorum
Yorum Yap
Yorumlar
İsminiz
E-Posta (e-postanız yayınlanmaz)
Yorumunuz
..Lütfen Bekleyiniz
Günlük iş fikirleri e-mail adresinize gelsin !
En Popüler
Son Yorumlar
Hakkında | İletişim