Anasayfa
Kategoriler
Firmanı Tanıt (Ücretsiz)
Eposta


Parola


..Lütfen Bekleyiniz
Ceyo Terlik Franchise Bedeli Gerekmiyor

Ceyo Terklik toplam 15 şehirde 40 franchise mağaza ile faaliyetlerini sürdürüyor. Bir yandan yeni franchise anlaşmalarını imzalayarak büyümeye devam eden firma önümüzdeki süreçte imzalanan 4 bayilik anlaşması ile yeni mağazalarını açma adımlarını attı.

Yurt içinde 40 dan fazla mağaza ile faaliyet yürüten Ceyo Terlik yurt dışında ise 17 mağaza ile yer alıyor.

Karadağ, Birleşik Arap Emirlikleri, Lübnan, Gürcistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Suriye'de toplam 17 mağaza ile hizmet veriyor. Bu mağazalar arasından 31 tanesi franchise yöntemi ile açılmış bulunmakta.

Ceyo Terlik Bayilik

Ceyo Terlik Franchise

Bu senede bayilik ağını genişletmek üzere gerek yurt içinden gerekse yurt dışından gelecek tüm franchise taleplerini değerlendireceğini belirten firma yetkilileri, mağaza ağının her geçen gün büyümeye devam edeceğini belirtiyor.

Ceyo Terlik için franchise bedeli gerekmiyor

Ceyo Terlik Bayilik Bedeli Almıyor

Yatırım maliyeti, girişimcinin açacağı mağaza büyüklüğüne göre değişkenlik gösteriyor. Ortalama 100 bin ile 250 bin tl arasında değişen rakamların yanında herhangi bir reklam katılım payı ya da franchise bedeli ödenmyior. 

Reklam tanıtımları firma tarafından yürütülürken, mağazanın ilk açılışında dekorasyon ve ürün alımlarında mağazaya özel destekler bulunuyor. Bunların yanı sıra özel kampanyalar, satış sürecine katkı amacı güden eğitimler veriliyor.

Ceyo Terlik Franchise sitemi ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz aşağıdaki numaradan iletişim kurabilirsiniz.

Telefon: 0212 432 94 94

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular
Coffe Homes Bayilik Veriyor Popin Farklı Lezzetler Franchise Veriyor Vanilly Waffle Bayilik Veriyor Cuzine Mutfak Bayilik
0 yorum
Yorum Yap
Yorumlar
İsminiz
E-Posta (e-postanız yayınlanmaz)
Yorumunuz
..Lütfen Bekleyiniz
Günlük iş fikirleri e-mail adresinize gelsin !
En Popüler
Son Yorumlar
Hakkında | İletişim