Anasayfa
Kategoriler
Firmanı Tanıt (Ücretsiz)
Eposta


Parola


..Lütfen Bekleyiniz
Cuzine Mutfak Bayilik

Cuzine Mutfak genel olarak mutfak ve banyo alanlarında faaliyet göstermektedir. Tasarımlarında modern uygulamalara önem veren firma, çağdaş ve yenilikçi bir anlayış benimsemektedir.

Cuzine Mutfak Bayilik

İnsanların gelişen teknoloji ile birlikte mutfak sektöründen, mutfak ürünleri ve dekorasyonundan beklentilerinin arttığı günümüzde, zamanın daha çok geçirildiği alanlar haline gelmiştir.

Cuzine Mutfak, mevcut kalitede kalmayarak sürekli gelişim içerisinde olmayı hedefleyen, müşteri beklentilerini en kısa sürede karşılamayı görev edinen profesyonel bir bakış açısıyla çalışmalarını sürdürmekte ve hızla gelişen teknolojiye ayak uydurabilmesi neticesinde fiyat açısından rekabet doğurabilecek politikalar üretmektedir.

Cuzine Mutfak Franchise

Cuzine Mutfak, bu alanda yatırım yapmak isteyen girişimciler için bayilik avantajları sunmaktadır. Firma, bayilerini stratejik ortak olarak değerlendirmektedir. Ülke genelinde 12 franchise, yurt dışında ise 3 franchise ile hizmet veren şirket, yeni girişimcilerle yapacağı stratejik ortaklıklarla bayi sayısını arttırarak büyümeye devam etmeyi hedefliyor.

Cuzine Mutfak Bayilik Veriyor

2011 senesinde kurulan şirketin şuan yurtiçi ve yurtdışı toplam 15 bayisi bulunuyor.

Bayilik almak için ortalama yatırım maliyeti 40-50 bin tl arasında değişmektedir, tabi bu durum lokasyon, mağaza büyüklüğü gibi çeşitli donelerden dolayı değişkenlik gösterebilir.

Cuzine Mutfak bayiliği ile ilgili daha ayrıntılı ve güncel bilgi için aşağıdaki irtibat bilgileri ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Kişi : Ömer Güler
Tel : 0530 974 80 40
E-Posta : omer@cuzine.com.tr

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular
Coffe Homes Bayilik Veriyor Popin Farklı Lezzetler Franchise Veriyor Vanilly Waffle Bayilik Veriyor Klimalı Ayakkabı Bayilik King Paolo
0 yorum
Yorum Yap
Yorumlar
İsminiz
E-Posta (e-postanız yayınlanmaz)
Yorumunuz
..Lütfen Bekleyiniz
Günlük iş fikirleri e-mail adresinize gelsin !
En Popüler
Son Yorumlar
Hakkında | İletişim