Anasayfa
Kategoriler
Firmanı Tanıt (Ücretsiz)
Eposta


Parola


..Lütfen Bekleyiniz
Dünyadan İlginç İş Fikirleri

Her geçen gün gelişen teknoloji ve büyüyen pazarlarlarla birlikte ticari hayata yeni iş fikirleri bir biri ardına eklenmeye devam ediyor. Dünya genelinde ilginç iş fikirleri büyük yatırımcılarında ilgisini çekerek yüksek miktarlarda yatırımlar alıyor.

Dünyadan bazı ilginç girişimcilik örnekleri;

Windcatcher O an Şişirilebilen Deniz Yatağı

Windcatcher Şişirilebilen Deniz Yatağı

Gerek zamandan tasarruf olması açısından gerekse taşıma yorulma gibi sorunları ortadan kaldırması açısından harika bir inovasyon. Windcacher şişirilebilen deniz yatağının özel hava teklonolojisi ürünü ön plana çıkaran en önemli özelliği.

Gelişmiş bir teknoloji ile bir kaç üflemeniz deniz yatağının tamamen şişmesine ve hazır hale gelmesine yetiyor. Bu proje 150 bin dolar yatırım alarak seri üretime geçti. Muhtemelen yakın süreçte tüm dünya ülkelerde görürüz, hatta bizde kullanmaya başlarız.

Lumu ışık ölçer ile daha şık fotoğraflar

Lumu Işık Ölçer İle Kaliteli Fotoğraf

Lumu, bir iphone aksesuarı şeklinde kullanılıyor. iPhone cihazının kulaklık bölmesine takılarak kullanılıyor. Cihaz içersinde uygulama mevcut. Cihazı iPhone taktığımız zaman uygulama faaliyete geçiyor ve iphone ile çekilen fotoğrafın ışık ayarını ölçerek daha profesyonel fotoğraflar çekmenizi sağlıyor.

LiveMap Navigasyonlu Motosiklet Kaskı

Live Map Navigasyonlu Motosiklet Kaskı

LiveMap Navigasyonlu Motosiklet Kaskı

LiveMap, aktif olarak motosiklet kullananlar için geliştirilmiş özel bir kask. Kask bünyesinde navigasyon yer alıyor. Ayrıca kask navigasyonunda sesli komut özelliği yer alıyor. Bunun yanı sıra artırılmış gerçeklik gibi özelliklerinde bulunacağı proje henüz aktif değil. Proje aşamasında.

August Smart Lock - Mobil Uygulamalı Akıllı AnahtarYves Behar'ın geliştirdiği August Smart Lock adı verilen akıllı anahtar, insanların artık anahtar arama sorununa çözüm olma amacını hedefliyor.Ürün aslında mobil uygulama. Sadece ev sahibinin izin veridiği kişiler içeri girebiliyor. Bu ilginç ürün 199 dolar ile 2013 yılı sonunda satışa sunulacak.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular
Çiçekçi Dükkanı Açmak Düğün Organizasyon Üzerine İş Kurmak WaterBlock İle Telefonunuz Su Geçirmez Masaj Robotu WheeMe İş Fikri
1 yorum
Yorum Yap
Yorumlar
Netwep.Com E-ticaret sitesi açmak isteyenler netwep.com dan ulaşabilirler 0542 788 83 83
13.08.2013
İsminiz
E-Posta (e-postanız yayınlanmaz)
Yorumunuz
..Lütfen Bekleyiniz
Günlük iş fikirleri e-mail adresinize gelsin !
En Popüler
Son Yorumlar
Hakkında | İletişim