Anasayfa
Kategoriler
Firmanı Tanıt (Ücretsiz)
Eposta


Parola


..Lütfen Bekleyiniz
Evden Ek İşler 40 Adet

1-) İnternet üzerinden ikinci el ürünler satabilirsiniz. Kendi kuracağınız bir web sitesi üzerinden veya uygun fiyata bulduğunuz ikinci el ürünleri çeşitli ilan sitelerinde yayınlayarak aracılık yapabilirsiniz.

2-) Ev hanımları için çokça tercih edilen ek iş diyebileceğimiz, evde çocuk bakımı. Eviniz müsait ise, meşgul olan komşularınızın çocuklarına evinizde bakıcılık yapabilirsiniz.

3-) Tam hakim olduğunuz bir konu varsa, bu konuda eğitim verebilirsiniz. Bunu bir web sitesi açarak yaparsanız daha fazla müşteri bulabilir ve zamanla bu işi ek gelir olmaktan çıkarıp normal mesainiz haline getirerek profesyonel bir işe çevirebilirsiniz. Bir nevi danışmanlık gibi diyebiliriz.

4-) El becerilerinize güvenen bir ev hanımı iseniz, etrafınızdan başlayarak çeşitli yemekler hazırlayabilir, kahvaltılar için kahvaltılık yiyecekler, özel gün ve partiler için pasta, tatlı türü yiyeckler sipariş edilen bir usta haline gelebilirsiniz.

5-) Günümüzde ingilizce, matematik gibi dersler, evde özel ders alınan en önemli gelir kaynaklarından biri durumunda. Eğer böyle bir yetkinliğiniz varsa, evinizde müsaitse evde ders vererek çok güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Bu konuda çevrenize doğru bir güven aşılarsanız (çünkü insanlar evinize gelecek), referanslar birbirini izler ve bunuda ek gelir olmaktan çıkarıp gerçek bir mesaiye çevirebilirsiniz.

6-) İnternette dolaşırken gördüğünüz paylaşım blogları, haber kaynakları olarak faaliyet gösteren firmalar için editörlük yapabilirsiniz. Bir kurumsal blog sitesinin böyle bir freelance personele ihtiyacı olabilir.

7-) İnternet üzerinden makale yazarak ek gelir elde edebilirsiniz.

8-) Web sitesi yapmayı biliyorsanız, web sitesi tasarımları yaparak para kazanabilirsiniz. İşinizi doğru zamanda teslim ederek güven inşaa ederseniz bu işi kısa sürede ek gelir modelinden çıkarıp kurumsallaşabilir normal mesai haline getirebilirsiniz.

9-) Evde kendinize özgün takı tasarımları yaparak internet ilan siteleri üzerinden satabilirsiniz. Daha sonra kendi web siteniz üzerinden satış yaparak ilerletebilirsiniz.

10-) Hayvanlarla aranız nasıl ? Evden uzaklaşacak ve yanlarında hayvanlarını götüremeyecekler için eviniz müsait ise evde hayvan bakarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde hayvan bakıcılığı

11-) Sizde bir blog açarak fikirlerinizi, gündemle ilgili yorumlarınızı paylaşarak ciddi bir ziyaretçi kitlesine ulaşıp bloğunuza reklam alarak evden ek gelir elde edebilirsiniz. Fakat bu iş çok büyük sabır ve özveri gerektiren bir iştir.

12-) Kendi tasaram kalıplarınızla mum yapabilirsiniz. Görsel olarak şık mumlar üretebilir internet üzerindeki ilan sitelerinden satabilirsiniz. Hatta bu işi yapan firmalara toptan satış bağlantılı kurabilirseniz ek iş olarak yapmaktan ziyade kurumsal mesaiye çevirebilirsiniz.

13-) Dikiş makinesi ile evde kazak gibi giyim ürünleri tasarlayabilir, bunları internet üzerinden satabilirsiniz.

14-) Yeterli bilginiz varsa, çevrenizdeki esnaflardan başlayarak yerel google ve facebook reklam danışmanlığı yapabilir, onların reklam bütçelerini yönetebilirsiniz.

15-) T-shirt boyama ile resim yaparak evde ek kazanç sağlayabilirsiniz.

16-) Özellikle okulların son dönemlerine doğru ev ödevine yardımcı arayan çok sayıda öğrenci olduğunu biliyoruz. Her hangi bir ders üzerinde yetkinliğiniz varsa ev ödevlerine yardım ederek ek gelir elde edebilirsiniz.

17-) Güvenilir bir network marketing sistemine üye olarak çevrenizdekilere güzellik ürünleri satabilirsiniz. Avon sistemini bilmeyen hanım yoktur sanırım.

18-) Evinizin müsait odası varsa, geçici konuklara kiralayabilirsiniz. Bunun için en iyi müşteriler turistler. Bu iş fikri ile ilgili inceleyebileceğiniz bir web sitesi var www.wimdu.com

19-) Evde yaşlı bakımı yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.

21-) Kosgeb vb. gibi yerlere başvuruda bulunacak girişimcilere iş planı hazırlama konusunda destek vererek ek gelir elde edebilirsiniz. Yetkinliğiniz varsa evden iş planı ve sunumlar hazırlayabilirsiniz.

22-) Evinizde kendinize has reçeller yapıp satabilirsiniz. Evden reçel yapıp satarak ayda 3 bin lira kazanan çok sayıda hanım mevcut.

Evde reçel yapımı ek işler

23-) Terzilik kursu alarak evde çevrenize terzilik yapabilirsiniz.

24-) Bilgisayar kullanımı konusunda bilgi ve beceriniz varsa, bilgisayar kullanıcılarına evden eğitim verebilirsiniz.

25-) El yapımı oyuncakları bilirsiniz. Bazı oyuncak firmaları bu şekilde oyuncak üretimi için ev hanımlarına iş verebiliyor. Bu konuda ek gelir elde edebilirsiniz.

26-) Eğer eviniz müsait ise doğum günü vb. partiler için kiralayabilirsiniz. Bu iş gerçekten çok kazançlı, ihya olabilirsiniz.

27-) Araştırma yapmaktan zevk alan birisi iseniz, ailelerin kütük ve soy ağacı araştırmasını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.

28-) Küçük şirin hediyelik eşyalar yapma beceriniz varsa, evinizden hediyelik eşyalar yapıp satabilirsiniz. Böyle bir beceriniz yoksa öğrenebilirsiniz. Hediyelik eşyaları internet üzerinden satabilirsiniz.

29-) Yabancı diliniz varsa, evden çevirmenlik yapabilir iyi bir gelir elde edebilirsiniz.

30-) Son dönemlerde hızla yayılarak artan bir ek gelir modeli evde ütü yapmak. Evinizden ütü yaparak ek kazanç elde edebilirsiniz.

31-) Müzik ile aranız iyi ise evden müzik dersi verebilirsiniz. Bu iş ek gelir yönünden oldukça talep gören bir ek iş modelidir.

32-) Yabancı diliniz var ise, turistleri gezdirebilir, onlara rehberlik yaparak iyi bir kazanç sağlayabilirsiniz.

33-) Temizlik yapmak. Ev ve işyerlerinin temizliğini yaparak gelir elde edebilirsiniz.

34-) Evden çağrı merkezi operatörü olabilirsiniz. Çağır merkezi ve büyük şirketlerin müşteri himetleri bölümleri için son zamanlarda evden personel çalıştırma modeli oldukça gelişti. Ve her geçen gün yayılmaya devam ediyor.

Evden çağrı merkezi


35-) Evinizde boncuk yaparak para kazanabilirsiniz. Evlere boncuk işi veren firmalar mevcut.

36-) Tupperware son zamanlarda hızlıca yayılan bir network marketing sistemi. Fakat Tupperware ürünleri diğer network marketinglerden farklı. Tamamen mutfak malzemeleri olarak hizmet veren firma tamamen hanımların ilgi alanına giriyor diyebiliriz.

Tupperware ek gelir

37-) Evinizde nikah şekeri üreterek ek gelir elde edebilirsiniz. Evlere nikah şekeri işi veren firmalar mevcut. Bu konu ile ilgili evde nikah şekeri yaparak para kazanmak başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz. 

38-) Elektronik aletlerle aranız iyi ise, evde elektronik aletleri tamir ederek para kazanabilirsiniz. Hemen herkesin bu konuda çalıştığı bir tamircisi vardır. Çevrenizde bu konularla ilgili bilinen kişi siz olabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz.

39-) Gözleme yapmayı iyi becerebiliyorsanız, evden yapacağınız gözlemeler için çok sayıda talipliniz olabilir. Bu konuyu bir araştırın deriz.

40-) Evde pasta yaparak para kazanabilirsiniz. Pasta yapma ve süsleme işi göründüğünün aksine çok zahmetli bir iştir. Tüm inceliklerini öğrenerek başlamanızı tavsiye ederiz. İşte bununla ilgili size örnek olabilecek bir kaç video.Evinizden yaparak ek gelir elde edebileceğiniz 40 iş fikrini paylaştık. Ek işler ve diğer iş fikirleri üzerine araştırmalarımız sürüyor. Yeni ek işler buldukça paylaşmaya devam edeceğiz. 

Bu listede olmayan sizin önerebileceğiniz ek iş modeli varsa konu altına yorum yaparak diğer ziyaretçileri bilgilendirebilir ve bağlantılar kurabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular
Amity Network Marketing ile Ek Gelir Makale Yazarak İnternetten Para Kazanma Textbroker Tweet at kazan Tupperware ile ek gelir, ek kazanç fırsatı
2 yorum
Yorum Yap
Yorumlar
seda Evden katalog ile iç giyim satmak isteyen bayanlara tavsiye ediyorum.. bende netde uzun araştırmalar sonucu evde iç giyim satmaya karar verdim.. Çok fazla çeşit buldum ama çok az kar marjı bırakıyorlardı. sonra çoğu indirimli ürünler hep stokta yok yazıyordu.. sonunda bana uygun bir yer buldum.. hiçbir ürüne yok demiyorlar.. siparişlerim hemen elime ulaşıyor ve elimde mal tutmak zorunda kalmıyorum.. müşterilerime karşıda mahçup duruma düşmüyorum..Ayrıca firmadan çok güzel hediyeler kazanıyorum.... satışlarım gayet iyi. ve allaha şükür iyi paralar kazanmayada başladım.. artık kendime bir site kurup internet ortamında satış yapmaya bile karar verdim.. sizde benim gibi işe sıfırdan başlamak isterseniz aşagıdaki linkten siteyi inceleyin derim.. http://www.gunesmarketing.com/kayit.asp?ref=10859
02.09.2013
Deniz Bayrak Doğrudan satışın altında yatan fikir, ürün veya hizmetlerin serbest çalışan iş ortakları tarafından ek iş veya tam zamanlı iş olarak pazarlanıyor olmasıdır. Böylece yüksek maliyet getiren reklam çalışmaları, alınan hizmetlere ve ara satıcılara verilen kar marjlarından tasarruf edilir. Bu para iş ortaklarına ücret ödenmesi ve iş ortaklarının eğitilmesi için yatırım olarak kullanılır. Health & Beauty Systems 1985 yılında Westfalya bölgesinin Ahlen şehrinde ’LR-International’ adı ile kuruldu. LR, 26 yıl sonra bugün Avrupa’daki en yüksek ciro elde edilen doğrudan satış şirketleri arasında yer almaktadır. LR Health & Beauty Systems’in iş ortağı olarak çalışmakla az zaman harcayarak kendinize cazip ek kazanç imkanı yaratabilirsiniz. Ek kazanç kapısı herkese açıktır. iş modeli size çalışma saatlerinizi istediğiniz şekilde belirleme ve cazip ek kazanç elde etme imkanı sunar. LR danışmanı olarak az zaman harcayarak kendinize küçük bir ek kazanç imkanı yaratabilirsiniz. LR iş modeli; eğitim düzeyi ve deneyim, yaş veya cinsiyete bakmaksızın herkes için sürdürülebilir pozitif değişim imkanı sunar. Eğer ek olarak biraz para kazanmak istiyorsanız, LR İş Ortağı olarak iki seçeneğiniz bulunmaktadır. LR ürünlerini kendi çevrenizde satabilirsiniz. Böylece, mevcut kar marjı sayesinde sağlam bir ek kazanç elde etmek mümkündür. LR danışmanları alternatif olarak kendi satış organizasyonlarını kurabilir. Böylece, LR ile serbest çalışmak için bir temel oluşturursunuz. Bu durumda, ek kazanç elde etmek yerine genelde tam zamanlı olarak çalışırsınız. LR İş Ortaklarının avantajları: • Sürekli ek kazanç • Esnek çalışma saatleri • Satıcı olarak sadece bir defalık başlangıç tanıtım seti almak • Alış fiyatına üstün kaliteli ürünler http://ciltbakim.tripod.com/lrtemsilcisiolmak.html
23.06.2014
İsminiz
E-Posta (e-postanız yayınlanmaz)
Yorumunuz
..Lütfen Bekleyiniz
Günlük iş fikirleri e-mail adresinize gelsin !
En Popüler
Son Yorumlar
Hakkında | İletişim