Anasayfa
Kategoriler
Firmanı Tanıt (Ücretsiz)
Eposta


Parola


..Lütfen Bekleyiniz
Global Uluslararası Girişimcilik Bayilik Veriyor

Firma İsmi : Global Uluslararası Girişimcilik

Bayilik Kategorisi : Endüstriyel Ürünler

Kuruluş Yılı : 2011

Şube Sayısı : 2

Firma Tanıtım : Biz Global uluslar arası girişimcilik olarak, Türkiye de üretim yapan fakat ürünlerini pazarlama ve tanıtım eksikliği, yeterlilik, potansiyel müşterilerinden haberdar olamama ve iletişim kuramama gibi nedenler ile ihraç edemeyen firmalara çözüm üretmek için kurulmuş bir firmayız.

Buna etkili ve hızlı çözüm olabilmek için yaklaşık 4 yıllık bir emek ile kurduğumuz kendimize has veri tabanımızda ki ticari istihbarat ağı ile dünyada ki tüm alıcı ve satıcı hareketlerden süpermarket, zücaciye, yapı marketler, inşaat sektörü, distribitör ve toptancılar gibi haberdar olmayı başardık.

Ülke ülke avantaj ve dez avantajlarımızı analiz edebilecek, rakip ve hedef Pazar analizini yapabiliyor ve sahip olduğumuz 7 ayrı dilde iletişim kurabilen personelimiz ile firmalarımız için kazanç olabilecek hiçbir fırsatı kaçırmıyoruz.

Bayilik Şartlarınız : Üyelik Sistemi ile Çalıştığımız için, şartları üyelerimiz belirliyor. Dolayısı ile istekli girişimciler ile üyelerimizi bir araya getirip şartları aralarında belirlemelerini sağlıyoruz.

Üyelerimiz arasında; Elektrik Malzemesi, Mutfak Eşyaları, Kozmetik Ürünler, Temizlik Ürünleri, Masterbach İmalatçısı, Kablo Kanalı İmalatçısı, Aspiratör ve Fan İmalatcısı, Mobilya Üreticisi v.b imalatçıları mevcut. Girişimci hangi ürünle hangi üyemiz ile ilgileniyor ise biz üyemiz ile girişimciyi buluşturuyoruz.

Bayilik ile ilgili Desteklerimiz : Üyelik Sistemi ile Çalıştığımız için, şartları üyelerimiz belirliyor. Dolayısı ile istekli girişimciler ile üyelerimizi bir araya getirip şartları aralarında belirlemelerini sağlıyoruz.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : Ürünlere ve pazar yoğunluğuna göre değişkenlik gösteriyor. Lakin bayilik sisteminde en düşük maliyet ile yatırım gerçekleşmesi için bizde geri beslemeleri ve fizibilite çalışmalarını yapıyoruz.

Bayilik için ek şartlar: Bizim burada üstlenmiş olduğumuz misyon gereğince hiç bir ek şartımız bulunmamakta. Maddi bir beklenti içinde bu oluşumda yer almamaktayız. Sadece girişimde bulunmak isteyen kişi yada kurumlar hakkında ön güvenlik araştırması yapacağız, yapılacak bu araştırma tek şartımızdır.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Hüsnü ÇELEBİ

Telefon : 0.542.719 58 08

E-posta Adresi : hcelebi@globalraise.com

Adres : Beykent – Beylikdüzü / İSTANBUL

Son Aramalar:beylıkdüzü kavaklı evlere iş veren firmalarmerkoncıgkoftemersım

> Bayilik Veren Ünlü Hazır Giyim Firmaları

Marmara Mantar Türkiye Genelinde İl Bayilikleri Veriyor

Sette Kuyumluk Franchise Veriyor

Bayanlara Düşük Maliyetli Yüksek Kazançlı İş İmkanı

Markalı Ayakkabı Mağazası Bayilikleri

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular
Tanju Çolak Futbol Akademisi Bayilik Veriyor Kahve Zincirlerinin Franchise Şartları 2013 Gloria Jean’s Coffees Franchise Kahve Mania Franchise
0 yorum
Yorum Yap
Yorumlar
İsminiz
E-Posta (e-postanız yayınlanmaz)
Yorumunuz
..Lütfen Bekleyiniz
Günlük iş fikirleri e-mail adresinize gelsin !
En Popüler
Son Yorumlar
Hakkında | İletişim