Anasayfa
Kategoriler
Firmanı Tanıt (Ücretsiz)
Eposta


Parola


..Lütfen Bekleyiniz
Gloria Jeans Coffees Franchise Bayilik

Gloria Jean Kvetco tarafından 1979 senesinde Chicago'da kuruldu. Ufak bir hediyelik eşya dükkanı olarak başlayan Gloria Jeans Coffee sonraları iş yerini gurme kahve dükkanına çevirmesiyle birlikte bir kaç sene sonra 11 mağazaya ulaşan büyük bir işletmeye dönüştü.

Gloria Jean's Coffee Bayilik

1986 senesinde tüm dünyaya yayılmak üzere franchise sistemi uygulamaya karar verildi. Gloria Jeans Coffee 1995 senesinde Yılın Girişimci Şirketi olarak gösterilirken, basamakları hızla yükselerek Kuzey Amerika'nın en büyük kahve firması pozisyonunu aldı.

İlk büyük franchise atılımı Avustralya'da oldu 

Gloria Jean's Coffee Franchise Nabi Selah

1995 Senesinde kahve konusunda uzman iş adamı Nabi Saleh Gloria Jean's Coffees Avustralya Franchise dağıtım haklarını satın alarak Avustralya'da hızla yayılmasını sağladı. O süreç içerisinde Gloria Jean's Coffes'in en hızlı büyüdüğü pazar Avustralya oldu.

Sistemi Avustralya'nın tamamında faaliyet gösterir hale getiren Nabi Saleh, ortağı Peter Irvine ile birlikte 2004 senesinde markanın tüm dünyada üretim ve satış haklarını satın aldı. Bu anlaşmadan sonra Gloria Jean's Coffees sadece Abd de özerk yapı olarak faaliyetlerini sürdürdü.

2009 Senesinde ise Nabi Saleh bu sefer markanın Abd ülke içerisindeki tüm haklarınıda satın aldı. Böylece Gloria Jean's Coffees'in bütün hakları tüm dünyada Nabi Saleh'e ait oldu.Gloria Jean's Coffess Türkiye'de ilk olarak 1999 senesinde İstanbul'da faaliyetlerine başladı. Türkiye'deki ilk adımı İstanbul Mydonose Showland'de açtığı mağaza ile atan marka ilerleyen yıllarda mağaza sayısını giderek arttırdı.

Gloria Jean's Coffees günümüzde dünya genelinde 1200'ün üzerinde şube ile 50 ülkede faaliyet gösteriyor.


Gloria Jeans Coffees Bayilik Başvuru Adresi

GRUP DNC GIDA SAN. VE TIC. A.S.Yeşilova Mah. Akdeniz Cad. No:1-7 K.Çekmece/ ISTANBUL

Telefon : +90 212 425 95 00
Fax : +90 212 425 95 50
Email : info@gloriajeans.com.tr

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular
Coffe Homes Bayilik Veriyor Popin Farklı Lezzetler Franchise Veriyor Vanilly Waffle Bayilik Veriyor Cuzine Mutfak Bayilik
0 yorum
Yorum Yap
Yorumlar
İsminiz
E-Posta (e-postanız yayınlanmaz)
Yorumunuz
..Lütfen Bekleyiniz
Günlük iş fikirleri e-mail adresinize gelsin !
En Popüler
Son Yorumlar
Hakkında | İletişim