Anasayfa
Kategoriler
Firmanı Tanıt (Ücretsiz)
Eposta


Parola


..Lütfen Bekleyiniz
Hedef 10 Bin Kadın Girişimciye Eğitim

10 Bin kadın girişimciye eğitim vermeyi hedefleyen 10 Bin Kadın Girişimci Sertifika Programı, bu yıl hedefe bir adım daha yaklaşmak adına 130 kadın girişimciye daha eğitim vermeyi amaçlıyor. Eğitim programından faydalanamak isteyenler www.10000kadin.org adresinden başvuruda bulunması gerekirken, son başvuru tarihinin 15 temmuz olduğunu dikkate almaları gerekli.

10 Bin Kadın Girişimci Sertifika Programı Özyeğin Üniversitesi ve Goldman Sachs Vakfı tarafından hayata geçiriliyor. Projeye önderlik eden bu iki kuruluş, iş dünyasında daha güçlü yol almak isteyen kadınları programa katılmaya davet ediyor.

Kadın Girişimci

Bu seneyle birlikte program 4'ncü yılını dolduruyor.

Şimdiye kadar Türkiye'de 274 kadın bu program kapsamında girişimcilik bursu alarak eğitim gördü. Program tamamlanınca yurdumuzda toplam 400 kadın eğitimden faydalanmış olacak. Geçmişte bu eğitime katılan kadın girişimcilerden % 83'ü yürütmekte oldukları işlerini büyüttü, %77'si yeni personeller alarak istihdam sağladı.

Nasıl Eğitim Verilecek ?

10 Bin Kadın Girişimci Sertifika Programı süreci 3 aya yayılıyor. 6 haftalık periyodlarla haftada 182 saat eğitim süreli eğitime tabi olacak katılımcılara, girişimcilik ve sermayeye erişim, satış pazarlama, organizasyonel planlama ve süreç yönetimi, muhasebe finans, ticaret iş planı geliştirme ve iş planı değerlendirme başlıklarını içeren eğitimler verilecek.
Programı tamamyalan kadın girişimciler mezun olduktan sonra kendi haline bırakılmıyor !

10 Bin Kadın Girişimci Sertifika Programı

Eğitimi başarıyla tamamlayarak sertifikasını alan girişimci kadınlar mezun olduktan sonra minimum 1 yıl gibi bir süre ile takip altında tutuluyor. İşlerini büyütmeleri ve ticari hayatlarında sağlıklı yol katetmeleri için koçluk hizmetlerinden faydalanıyor.

Yıl içersine dağıtılan eğitim süreci için katılımcılardan herhangi bir ücret talep edilmiyor. Eğitim programı katılımcılara burs olarak veriliyor.

Başvuru için son gün 15 temmuz. Aşağıdaki adresten başvuruda bulunabilirsiniz.

www.10000kadin.org

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular
Cup To Go Stand Bayiliği Magichook Sihirli Askılar İle İş Fikirleri İnsanları İkna Etmenin 5 Sırrı 2 Melek Yatırımcıları İkna Etmek
0 yorum
Yorum Yap
Yorumlar
İsminiz
E-Posta (e-postanız yayınlanmaz)
Yorumunuz
..Lütfen Bekleyiniz
Günlük iş fikirleri e-mail adresinize gelsin !
En Popüler
Son Yorumlar
Hakkında | İletişim