Anasayfa
Kategoriler
Firmanı Tanıt (Ücretsiz)
Eposta


Parola


..Lütfen Bekleyiniz
İlginç Aksesuarlarla İş Fikirleri

Aksesuar çeşitleri gün geçtikçe artıyor. Artan çeşitlilikle birlikte pazarda bu doğrultuda genişliyor. Özellikle telefon aksesuarları başta olmak üzere çok sayıda ana ürünün yan aksesuar ürünleri konusundaki atılımlar milyonlarca kişinin hedef kitlesinde olması nedeniyle hızla büyümeye devam ediyor.

İlginç Aksesuar Ürünleri İş Fikirleri

Bu konuda yapılan araştırmalara göre, elektronik aksesuar ürünleri pazarı 125 milyon euro gibi bir rakama ulaştığını ve bu alana yapılacak yatırımın, doğru ürünlerin seçimi ve doğru adımların atılması durumunda kesinlikle yüksek kazançlı gözde yatırımlar olacağını gözler önüne seriyor.

Araştırmalara göre internet üzerinden en çok satılan ürünler sıralamasında cep telefonu ve cep telefonu aksesuarları en önde geliyor. En çok tercih edilen aksesuarlar ise telefon kılıfı, kulaklık, kablo vs.. ürünler var.

İş fikirleri arayanlara öneriler

Teknoloji aksesuarları ile ilgili ekonomist dergisi, 20 yıldır bu işleri takip eden ve sektördü öncü firmalar arasında yer alan Aztek Teknoloji ile yaptığı araşırmaya göre çıkan sonuçlar şöyle.

Aksesuar ürünler herkese hitap ediyor. Bu yüzden muhteşem bir müşteri kitlesi var. Ben, sen, yanındaki arkadaşın, akrabaların vs.. çevrendeki herkes ve onların çevresindeki herkes. Bir düşünün !

İlginç aksesuar iş fikirleri

Önceden aksesuar ürünler konusunda insanlar ucuz ürünlere ilgi gösterirdi. Daha doğrusu aksesuar ürün denilince en ucuzu işimi görür anlayışı vardı. Artık bu durum bariz bir şekilde değişiyior.

İş fikirleri arayanlar için önemli ;

Aksesuar pazarı, artık kaliteli ve orjinal ürünler noktasına doğru kayıyor. Hem de hızlı biçimde farkediliyor bu eğilim. Çünkü 2-3 bin tl verip aldığı bir telefona hiç kimse ucuz basit aksesuar almak istemiyor. Bir kulaklık alacaksa, kılıf alacaksa, veya batarya alacaksa ya da telefonla ilgili aklınıza gelen her hargi bir aksesuar alacaksa, en iyisini almak istiyor. Elindeki o telefona yakışan kalitede ojinalini almak istiyor.

Bu diğer ana ürünler içinde geçerli. O yüzden bu pazara yatırım yapmak isteyen girişimciler için çok dikkat edilmesi gereken önemli bir konu.

Telefon aksesuarları iş fikirleri

Peki aksesuar alanında iş fikirleri arayanlar hangi ürünlere yönelmeli,
Bu sektörün bu kadar büyümesinin başlıca nedeni, tabiki hepimizin tahmin edeceği üzere, akıllı telefonların bu kadar gelişmesi ve yaygınlaşmasıdır.

Akıllı telefonlar ve tabletlerin küresel anlamda bu kadar hızlı büyüyerek yayılmasıyla birlikte, telefon aksesuar pazarı dünya çapında ABI Research'ün yaptığı araştırmaya göre 20 milyar dolar ile 30 milyar dolar arasında bir rakam döngüsüne ulaşmış durumda.

Yatırımcılar, her zaman dünya çapında yeni trendleri takip etmek durumunda. İşe telefon aksesuarları ile başlanabilir. Sonrsında sürekli yeni trendleri takip ederek hiç bitmeyecek ve sürekli genişleyecek olan bu pazarın bir köşesinden kendisinie daimi kazanç kapısı oluşturabilirler.

www.xfikir.com

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular
Çiçekçi Dükkanı Açmak Düğün Organizasyon Üzerine İş Kurmak WaterBlock İle Telefonunuz Su Geçirmez Masaj Robotu WheeMe İş Fikri
3 yorum
Yorum Yap
Yorumlar
Kerem Gültekin Evet artık kalite daha ön planda bu ürünlerde, muhteşem bir pazara hitap ediyor bu sektör.
30.06.2013
firsattufani hayatımızı kolaylaştırıcak ürünlerle birlikte her geçen gün daha güzel şeyler oluyor yaprak sarma makinamiz bile var artık :) http://www.firsattufani.com/product/100133/93080/Yaprak-Sarma-Makinesi
14.07.2013
TUFAN E-TCARET MAGAZASI AÇMAK KENDİ İŞİNİ KURMAK İSTEYEN KİŞİ BENİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİR www.bonanza.com.tr/temsilci/tufan-akturk
14.07.2013
İsminiz
E-Posta (e-postanız yayınlanmaz)
Yorumunuz
..Lütfen Bekleyiniz
Günlük iş fikirleri e-mail adresinize gelsin !
En Popüler
Son Yorumlar
Hakkında | İletişim