Anasayfa
Kategoriler
Firmanı Tanıt (Ücretsiz)
Eposta


Parola


..Lütfen Bekleyiniz
İlginç Ürünlerle Yeni İş Fikirleri 5 Adet

Dünyanın her bölgesinden girişimciler her gün para kazanmanın çeşitli yollarını bulabilmek için farklı iş fikirleri arayışlarını sürdürüyorlar. Bunlardan kimisi piyasadaki mevcut ürünler üzerinde yapılan geliştirmeler, kimisi ise yeni ürünler üreterek piyasada yerini alıyor.

Tüketici ilgisinin hangi dönemlerde hangi ürün türlerine yoğunluk gösterdiğini analiz ederek son trendleri araştıran ve ticaretine bu veriler doğrultusunda yön veren girişimciler, başarıya daha çabuk ulaşabiliyor diyebiliriz.

Bu ürünlere örnek verecek olursak bazılarını aşağıda sıraladık,

1- Ginkgo Şemsiye

Normalde kullandığımız şemsiyelerden farklı bir ürün. Diğer şemsiyelere nazaran daha esnek ve hafif olmasına karşın sert rüzgarlarda bükülüp ters dönmeyen bir yapıya sahip.

Ginkgo Şemsiye2- Elektrikli Saç Kesme Aleti


Ürünün en önemli özelliği, kafanızı traş ederken, tüm bölgeyi eşit olarak kesmenizi sağlaması. Özellikler arasında farklı boy ayarlaması yapabiliyorsunuz. Şarj edilebilen pile sahip.

Saç Kesme Aleti3- Alışveriş Sepetine Monte Edilen Tabletler.


Marketten alışveriş yaparken sepetinize monte haldeki tabletler, sizin önünden geçtiğiniz reyondaki ürünlere göre yemek tarifi yapıyor. Sezbe reyonun önünden geçerken, hangi mevsimdeyseniz örneğin yaz ayındasınız , size yaz aylarında hangi salataları yapabileceğiniz bilgisini veriyor ve bunların tariflerini içeren bilgi ekranı ile bilgilendiriyior. Şuan Brezilya'da aktif olarak kullanılan uygulama marketlerin satışlarını arttırmış.

4- Fatboy Piknik Battaniyesi


Sık sık piknik yapmayı seven aileler için en önemli sorunlardan biri battaniyedir. Fatboy piknik battaniyesi her pikniksever için ideal gibi görünüyor. Dayanıklı bir kumaştan imal edilen piknik battaniyesi tek hareketle açılabiliyor.

Fatboy Battaniye

5- Lalabu – Daha Rahat Bebek Taşıyıcı Kıyafeti

Lalabu, annelerin bebeklerini rahat ve bebeği rahatsız etmeden taşıması konusunda yardımcı olabilmek için geliştirilen iş fikri, üretim için yatırım topluyor. Kanguru misali görüntü veren kıyafet oldukça rahat görünüyor. Girişimin faaliyete geçebilmesi için 15 bin dolar yatırım hedefleniyormuş. Şimdiye kadar 11.342 dolar toplanmış.

Lalabu Bebek Taşıma Kıyafeti

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular
Çiçekçi Dükkanı Açmak Düğün Organizasyon Üzerine İş Kurmak WaterBlock İle Telefonunuz Su Geçirmez Masaj Robotu WheeMe İş Fikri
0 yorum
Yorum Yap
Yorumlar
İsminiz
E-Posta (e-postanız yayınlanmaz)
Yorumunuz
..Lütfen Bekleyiniz
Günlük iş fikirleri e-mail adresinize gelsin !
En Popüler
Son Yorumlar
Hakkında | İletişim