Anasayfa
Kategoriler
Firmanı Tanıt (Ücretsiz)
Eposta


Parola


..Lütfen Bekleyiniz
Kadın Girişimcinin Geliştirdiği İş Fikri

Özellikle ajans firmalarının toplantılar için bahçeli ve keyifli bir ortam talep etmeleri üzerine, Begüm Başokçu bu durumu iş fikrine dönüştürerek bu taleplere uygun konsept geliştirdi.

Toplantı odasında olması gereken tüm araçların yer aldığı bahçeli bir ortam sunan girişim kısa zamanda başarıya ulaşarak sadece ajanslar değil diğer firmalarında beğenisini toplamaya başladı.

Bahçe içerisinde toplantı için herşeyin müsait olduğu keyifli ve eğlenceli bir ortam oluşturan toplantı evinde, firmaların dilerse mangal yapmaları bile mümkün.

Kurumsal yapıya sahip firmalar, şirket bünyesinde kapalı ve sıkıcı alanlarda yapılan toplantılardan ziyade, haftalık veya aylık toplantıları personelleri ile birlikte hem motivasyon açısından hem şirket içi kaynaşma ve iş verimliliği açısından daha eğlenceli ortamlarda yapma taraftarı.

Bu boşluğu çok güzel bir iş fikrine çeviren Begüm Hanım firmaların hararetli toplantılarını, beyin fırtınalarını, personel seçimi toplantılarını organize ettiği bir hizmet sunuyor. 

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular
Çiçekçi Dükkanı Açmak Düğün Organizasyon Üzerine İş Kurmak WaterBlock İle Telefonunuz Su Geçirmez Masaj Robotu WheeMe İş Fikri
1 yorum
Yorum Yap
Yorumlar
Metin Gültekin Çok iyi, tebrik etmek gerekli, kadınların iş dünyasında yükselmesi insanı gururlandırıyor.
31.05.2013
İsminiz
E-Posta (e-postanız yayınlanmaz)
Yorumunuz
..Lütfen Bekleyiniz
Günlük iş fikirleri e-mail adresinize gelsin !
En Popüler
Son Yorumlar
Hakkında | İletişim