Anasayfa
Kategoriler
Firmanı Tanıt (Ücretsiz)
Eposta


Parola


..Lütfen Bekleyiniz
Magichook Sihirli Askılar İle İş Fikirleri

Magic Hook, yanınızda çantanızda dosyanızın arasında taşıyabileceğiniz ufak ve pratik bir askılıktır. Bir askılığa ihtiyacınız olduğu anda nerede olursanız olun anında çıkarıp her yüzeye yapıştırırak belirli bir kiloya kadar herşeyi asabileceğiniz ilginç bir üründür. Tam bir girişimcilik örneğidir desek yeridir.

Magic Hook Bayilik ve İş Fikirleri

Yapıştırıldığı yüzeye, duvar, cam, kapı vs.. hiç bir zarar vermez. Çivi gibi zarar veren edevatlar gerektirmez. Bir yerde kullanıp sonra çıkarıp başka farklı yerlerde defalarca kez yeniden kullanabilirsiniz. Yüzeyi kirlenirse suyla yıkanarak hemen tutunma gücü eski haline gelmesi sağlanır.

Günlük yaşantıda , ofislerde, tatilde, toplantıda, her hangi bir kabinde , evinizin mutfağında, yatak odasında, hotelde, misafirlikte aklınıza gelebilecek hemen her yerde kullanabileceğiniz, kullanışlı üründür.Ürün nano teknoloji ile üretilmiş. Ürün aşılanmış termoplastik kauçuktan oluşmaktadır ve iç yapısında milyonlarca vantuz bulunuyor. Teknolojisi hakkında daha ayrıntılı bilgi için firma yetkilileriyle irtibat kurmak daha sağlıklı olur.

Firma bayilik veriyormu bilmiyoruz, sormakta fayda var. Eğer ürünlerin stok ve yeni tedarik sıkıntısı yoksa muhteşem bir iş fikirleri gerçeğidir diyebiliriz.

İrtibat için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Tel : 0212 514 24 70
E-Posta : info@magichook.com.tr

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular
Cup To Go Stand Bayiliği İnsanları İkna Etmenin 5 Sırrı 2 Melek Yatırımcıları İkna Etmek Girişimcilik Sermayesi Nasıl Bulunur ?
0 yorum
Yorum Yap
Yorumlar
İsminiz
E-Posta (e-postanız yayınlanmaz)
Yorumunuz
..Lütfen Bekleyiniz
Günlük iş fikirleri e-mail adresinize gelsin !
En Popüler
Son Yorumlar
Hakkında | İletişim