Anasayfa
Kategoriler
Firmanı Tanıt (Ücretsiz)
Eposta


Parola


..Lütfen Bekleyiniz
Makale Yazarak İnternetten Para Kazanma Textbroker

İngilizce, Almanca veya Fransızca dillerinden en az birine hakimseniz bu işi yaparak sizde evinizden para kazanabilirisiniz. Textbroker.com, sizin makalelerinize makale başına para ödüyor. Textbroker üzerinden İngilizce, Almanca ve Francsızca makaleler yazarak bir çok müşteri edinebilir ve internetten para kazanma limitinizi hızla arttırabilirsiniz.

İnternetten para kazanma


Kelime başına 12-67 cent arası rakamlarda ödeme yapan şirket, gönderdiğiniz makale yayınlandığında 500 kelimelik bir makaleniz ile ortalama 6 ile 25 dolar arasında kazanmanızı sağlıyor. Gerek ev hanımları için, gerekse emekliler ve vaktinin büyük zamanını internet üzerinde geçirenler için harika bir ek gelir ve ek iş modeli diyebiliriz.

Kayıt olarak başlayın,

Textbroker.com üzerinden kayıt olun, kişisel bilgilerinizi girerken sizden 200 kelime içeren bir metin yazmanız talep ediliyor. Birde bu formda ilgi alanlarınızı belirtmeniz gerken seçenekler var. Bu alanlarıda işaretleyerek diğer adıma geçebilirsiniz.

Üyeliğiniz onaylandıktan sonraki aşamada, müşterilerin talepleri doğrultusunda seçiminizi yaparak makalelerinizi gönderin. Sizin örnek makalelerinizi inceleyen müşteriler 2 ile 5 rakamı arasındaki yıldız değerlerinden seçim yaparak size yıldız veriyor. Sizin yıldız sayınız arttıkça ilerleyer süreçte çok daha rahat makale satışı yapabiliyorsunuz. Yıldızı artan yazarlara müşteriler direk iş verebiliyor.

Textbroker ile internetten para kazanma

Olabildiğince iyi yıldız alacak şekilde makaleler üretmeniz gerekiyor.

Müşteriler size anahtar kelimeler veriyor. Bu anahtar kelimelerle ilgili tam özgün ve verdiği anahtar kelimelerin bir kaç kez geçtiği okunurluluğu yüksek kaliteli makaleler yazmalısınız. Makaleleriniz beğenildikçe talepler her geçen gün artmaya başlıyor. Bu ek iş ile güzel kazançar sağlayabilirseniz kısa sürede profesyonel makale yazarlığına geçiş yapmayı isteyebilirsiniz.

İngilizce makale yazarı olmak için,
www.textbroker.com

Almanca makale yazarı olmak için,
www.textbroker.de

Fransızca makale yazarı olmak için,
www.textbroker.fr

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular
Amity Network Marketing ile Ek Gelir Evden Ek İşler 40 Adet Tweet at kazan Tupperware ile ek gelir, ek kazanç fırsatı
1 yorum
Yorum Yap
Yorumlar
HİCRAN Türkçe makale yazmak istiyorum
20.01.2015
İsminiz
E-Posta (e-postanız yayınlanmaz)
Yorumunuz
..Lütfen Bekleyiniz
Günlük iş fikirleri e-mail adresinize gelsin !
En Popüler
Son Yorumlar
Hakkında | İletişim