Anasayfa
Kategoriler
Firmanı Tanıt (Ücretsiz)
Eposta


Parola


..Lütfen Bekleyiniz
Masaj Robotu WheeMe İş Fikri

WheeMe masaj robotu, bünyesinde bulunan sensör ve ayaklar ile vücuda uygun olarak gezinme sağlayarak, profesyonele yakın masaj teknikleri ile rahatlamanızı gerçekleştiriyor. Ayaklarındaki özel şekiller ile masaj yaptığı kişiye keyifli bir masaj deneyimi yaşatıyor.

Wheeme Masaj Robotu Bayilik

Masaj koltuklarını hepimiz biliriz, bir çok kişi akşam yorgun argın eve gittiğinde rahatlamak için masaj koltuğu almıştırda. Fakat bu robot masaj koltuklarına nazaran çok daha kullanışlı. Bir masör edasıyla tertiplenmiş ayak şekilleri bilinen bir çok masaj tekniğini üzerinizde uygulayabiliyor. Hem de koltuklara nazaran daha pratik olduğu aşikar. Sonuçta her yere götürülebilir.

WheeMe masaj robotu 100 dolar gibi uygun bir fiyata satılıyor. Bir saatlik bir masajın fiyatının 50-100 dolar olduğunu düşündüğümüzde, ömürlük masörünüz olacak bu alet için bu ücreti sınırım herkes verebilir.
Ürünün bayiliğini alarak bulunduğunuz bölgede satmak için firma ile iletişime geçmeniz yeterli.İrtibat için aşağıdaki bilgileri kurcalamanız gerekecek.
P.O.B Address​​ , SN 41734, 471 Mundet Place​​ – Hillside, NJ 07205​ USA – Web sitesi Dreambots

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular
Çiçekçi Dükkanı Açmak Düğün Organizasyon Üzerine İş Kurmak WaterBlock İle Telefonunuz Su Geçirmez Restaurant Nasıl Açılır ? Restoran Açmak Restoran İşletmeciliği
0 yorum
Yorum Yap
Yorumlar
İsminiz
E-Posta (e-postanız yayınlanmaz)
Yorumunuz
..Lütfen Bekleyiniz
Günlük iş fikirleri e-mail adresinize gelsin !
En Popüler
Son Yorumlar
Hakkında | İletişim