Anasayfa
Kategoriler
Firmanı Tanıt (Ücretsiz)
Eposta


Parola


..Lütfen Bekleyiniz
Merkon Telekom Çağrı Merkezi Bayiliği Veriyor

Merkon Grup; Faaliyetlerine Eskişehir Gökmeydan’daki merkezinde başlamıştır. Müşterilerin güvenli kazanç sağlamalarını kendine ilke edinen şirketimiz, kendi bünyesindede barındırdığı tecrübeli telekomünikasyon, yazılım, bilişim ekibi ile yatırım içerisinde bulunduğu sektörlerde 7 yıldır başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.

Türkiye’nin en tecrübeli kadrolarından birine sahip olan Merkon Grup, çok kısa bir süre içerisinde fatura tahsilat sistemleri, fatura tahsilat programları, yazılım ve bilişim sektörlerinde Türkiye’de kurumsal alt yapısını oluşturmuştur. 2011 Haziran ayından itibaren hizmete sunulan Merkez Online fatura sistemi ile Türkiye’de şubelerin iş yerlerinde yaptıkları hizmetten komisyon almaları durumuna da 0 komisyon ile sınırsız fatura tahsilat çözümü ile sektördeki tüm dengeleri değiştirmiştir.

Fatura tahsilat sektöründe işletmecinin bayi merkezlerine ödemiş olduğu komisyon bedellerini kaldırarak Türkiye’deki fatura tahsilat çözümü üreten firmalara karşı en yenilikçi ve kazançlı çözüm üreterek sektöründe bir ilke imza atmıştır

Çağrı Merkezi Olarak Bünyemizde; Doping, Smile, Türksat, Digitürk, Superonline, Tivibu vs. İstek Duyduğunuz Doğrultuda Bayilikler Verilmektedir.

Bayilik Başvurunuz Onaylandığı Takdirde Bayinizin Kurulumu Agent Eğitimi Bize Ait Olup, onayı alınan Müşteriler Bizim Tarafımızdan Aranarak Evrakları Toplanmaktadır.

Datalarınızın Verimli Bir Şekilde Dağılımı;

Datalarınız En Verimli, En Güncel Şekilde İncelenip, Düzenlenerek gönderilmektedir.

Satışlarınızın Ses Kaydı Tarafımıza Gönderilip, Evrak Kontrolü Ve Toplanması MERKON TELEKOM Tarafından Gerçekleştirilmektedir.

Voip ;Bizim Tarafımızdan kurulumu gerçekleştirilip, Agent Eğitimi verilmektedir.Bakiye bizim Tarafımızdan Bütçenize Uygun Sağlanmaktadır.

www.merkontelekom.com

elefon : 0222-237-66-86

Son Aramalar:merkon grupçağrı merkezi kazançmerkon telekommerkon eskişehirmerkom iletişim eskişehir

> Battalbey Çiğköfte Bayilik Veriyor

Cremeria Milano Franchise Veriyor

Nine West Mağazaları

Tatlıcı Tombak 2012 Yılında 50 Yeni Franchise Verecek

Pizza Hut’tan Yepyeni Süper Menü

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular
Tanju Çolak Futbol Akademisi Bayilik Veriyor Kahve Zincirlerinin Franchise Şartları 2013 Gloria Jean’s Coffees Franchise Kahve Mania Franchise
0 yorum
Yorum Yap
Yorumlar
İsminiz
E-Posta (e-postanız yayınlanmaz)
Yorumunuz
..Lütfen Bekleyiniz
Günlük iş fikirleri e-mail adresinize gelsin !
En Popüler
Son Yorumlar
Hakkında | İletişim