Anasayfa
Kategoriler
Firmanı Tanıt (Ücretsiz)
Eposta


Parola


..Lütfen Bekleyiniz
Meşwrap Bayilik Veriyor

Meşwrap, tüm dünyada keyifle tüketilen Wrap'i kendi yöntemlerine has tatlarıyla insanların beğenisine sunacak.Hem ekonomik hem de hızlı tüketim açısından dikkat çeken bu pratik lezzet ile zincirlerini genişletmeyi planlayan firma, girişimciler için yeni kazanç olanakları oluşturarak istihdam sağalamayı hedefliyor.

Meşwrap Franchise Bayilik

Meşwrap, 2010 yılından bu yana faaliyet gösteriyor. Oluşturacağı yeni bayi ağı üzerinden tüketicilere en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlarken, dünya üzerinde wrap ile ilgili yaşanan gelişmeleri sürekli takip ederek kenid bünyesinde yer alan ürünlerin çıtasını bu doğrultuda yükseltiyor.

Müşterilerin talepleri doğrultusunda, temizlik, sağlık ve kalite konusuna önem göstererek geliştirdiği ürün çeşitliliğini sürekli arttıran Meşwrap, franchise ve bayilikler veriyor.

Meşwrap Franchise ve Bayilik ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgileri ile irtibat kurabilirsiniz,

Tel: +90 535 282 32 99 – +90 534 086 10 20 – +90 536 521 77 99
Web: www.meswrap.com
E-mail: info@meswrap.com – franchising@meswrap.com

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular
Coffe Homes Bayilik Veriyor Popin Farklı Lezzetler Franchise Veriyor Vanilly Waffle Bayilik Veriyor Cuzine Mutfak Bayilik
0 yorum
Yorum Yap
Yorumlar
İsminiz
E-Posta (e-postanız yayınlanmaz)
Yorumunuz
..Lütfen Bekleyiniz
Günlük iş fikirleri e-mail adresinize gelsin !
En Popüler
Son Yorumlar
Hakkında | İletişim