Anasayfa
Kategoriler
Firmanı Tanıt (Ücretsiz)
Eposta


Parola


..Lütfen Bekleyiniz
Mobil uygulamalar ile internetten para kazanmak

Mobil uygulamalar ile iş fikirleri geliştirerek internetten para kazanmak

İçinde bulunduğumuz dönemde, IOS ve Android sistemler için mobil uygulamalar bir hayli popüler durumdadır.Kullanışlı ve ihtiyaca yönelik bir uygulama iyi bir kazanç kapısı oluşturabilir.


Mobil uygulama geliştirmeyi biliyorsanız yapmanız gereken sadece iyi bir fikir düşünmek.Fakat güzel bir mobil uygulama fikriniz var fakat nasıl yapılacağını bilmiyorsanız, bir kaç tavsiyede bulunabiliriz.



Artık 17-15 yaşındaki çocuklar bile gerek Apple ürünleri için, gerek android sistemler için çok güzel uygulamalar geliştirebiliyor.Örnek verecek olursak geçtiğimiz aylarda 17 yaşındaki bir genç iyi bir fikirle iphone telefonlar için bir uygulama yazdı.Ve uygulaması yahoo tarafından yaklaşık 30 milyon dolar gibi paraya satın alında ve çocuk aynı zamanda yahoo da işe başladı.

Uygulama geliştirmeyi öğrenmek için, ilgili kurslara gidebilirsiniz, ama bunun için bir çok kişinin gerekli alt yapı bilgisi bulunmamakla birlikte belki ön sermayeside olmayabilir.Bu durumda yapılması gereken fikri güvenilir geliştiricilerle paylaşmak olacaktır.

1- Fikrinizi çalmayacağından emin olacağınız (tanıdık olabilir) uygulama geliştiricileri araştırıp iyi bir izlenim edindiğinizde onlarla fikrnizi paylaşabilir uygulamayı ortak yapabilirsiniz.

2- Sermayeniz varsa, uygulamayı yazacak bir personel barındırabilir fikrin dışarı çıkmamasını sağlayabilir kendi bünyenizde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.



Uygulamayı tamamlayıp tam kullanılır hale geldiğine emin olduğunuzda, applestore ve google store üzerinden 1 dolar veya 2 dolar gibi cüzi kimseyi düşündürmeyecek ve yormayacak rakamlara satışa sunabilirsiniz.

Günde 30-40 kişinin indireceğini düşünsek 2 dolardan günlük 100$ gibi bir rakam elde edebilirsiniz.Bu sadece tahmini bir rakam, uygulama fikri çok tutabilir binlerce hatta milyonlarca indirme de olabilir.

Kaynak : www.xfikir.com

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular
Çiçekçi Dükkanı Açmak Düğün Organizasyon Üzerine İş Kurmak WaterBlock İle Telefonunuz Su Geçirmez Masaj Robotu WheeMe İş Fikri
0 yorum
Yorum Yap
Yorumlar
İsminiz
E-Posta (e-postanız yayınlanmaz)
Yorumunuz
..Lütfen Bekleyiniz
Günlük iş fikirleri e-mail adresinize gelsin !
En Popüler
Son Yorumlar
Hakkında | İletişim