Anasayfa
Kategoriler
Firmanı Tanıt (Ücretsiz)
Eposta


Parola


..Lütfen Bekleyiniz
Nenehatun Platost Fastfood Franchise

Nenehatun Platost 2 sene önce Eskişehir'de kurularak faaliyetlerine başlamıştır. Eskişehir üzerinden tüm ülkeye açılan Nenehatun Platost, her geçen gün müşteri kitlesini arttırırak kurumsallaşma adımlarını atmarak franchise ağını kurmaya başladı.

Nenehatun Platost Franchise

Öncelikle Eskişehir olmak üzere tüm Türkiye'de bayilik vererek geniş bir kitleye ulaşan firma başarılı çalışmalarıyla franchise sayısını 5'e yükseltti.

Nenehatun Platost franchise ortaklarının kazançlarını ön plana alarak, her il için kısıtlı kontenjanlar belirlemiştir.

O ilde kontenjan dolunca o şubede yeni bir franchise vermemeyi hedefliyor. Bu yöntemdeki amaç, iş ortaklarının o ilde daha geniş alanlara ulaşmasını sağlamak.

Nenehatun Platost Franchise Bayilik

Geri dönüşümü yüksek, kazançlı franchise modelleri sunan firma, Ticarette karşılıklı memnuniyet ilkesine inanıyor. Her anlaşmada iş ortaklarının kesinlikle pişman olmayacakları kazançlı bir model sunuyor.

Ülke çapında her şehirde en az bir franchise hedefini güden Nenehatun Platost, bu alanda yatırım yapmak isteyen girişimcileri franchise fırsatlarını öğrenmeye davet ediyor.

Nenehatun Platost bayilik bilgileri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki irtibat bilgileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres : Hayriye Mh. Zübeyde Hanım Cd. No:46/A ESKİŞEHİR
Tel : 0 222 230 86 78
E-Posta : info@platost.com
Web : www.platost.com

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular
Coffe Homes Bayilik Veriyor Popin Farklı Lezzetler Franchise Veriyor Vanilly Waffle Bayilik Veriyor Cuzine Mutfak Bayilik
0 yorum
Yorum Yap
Yorumlar
İsminiz
E-Posta (e-postanız yayınlanmaz)
Yorumunuz
..Lütfen Bekleyiniz
Günlük iş fikirleri e-mail adresinize gelsin !
En Popüler
Son Yorumlar
Hakkında | İletişim