Anasayfa
Kategoriler
Firmanı Tanıt (Ücretsiz)
Eposta


Parola


..Lütfen Bekleyiniz
Orhan Köfte Franchise Bayilik

Orhan Köfte sektörde 23 senedir hizmet veriyor. 1990 yılında Orhan Çelik tarafından kurulan Orhan Köfte 2003 senesinde 2. şubesini açmıştır. Firma ilk şubesini 2008 yılında yenileyerek müşterilerine çok kapsamlı ve geniş bir alanda hizmet vermeye başladı.

Orhan Köfte Franchise Bayilik

600 kişi kapasiteli kışlık salon ve 1200 kişi kapasiteli yazlık salonda müşterilerini ağırlayan şirket, kestane şekeri, mini market, kafeterya, çocuk oyun parkı gibi çeşitli farklılıkları ile müşterilerinin beğenisini topluyor.

Orhan Köfte Bayiliği

Firma, bayilik sürecine 2004 yılında markalaşmasını tamamlayarak başladı. Yatırımcılar için farklı franchise sistemleri sunuyor. 

Franchise Bedeli;

Tek sefere mahsus olarak talep idelin ücret tamamen bayi lokasyonuna göre belirleniyor. Franchising sistemi içersinde Reklam Katkı Payı alınmıyor. Franchise Bedeli her şube için değişiklik göseterebiliyor. Bayi, restaurant yapacağı binayı belirlemeden franchise bedeli belirlenemiyor.

Personel Eğitimi ; 

Bayi personeline, merkez restaurant'da 3 hafta süre ile eğitim veriliyor. İlk eğitim sürecini tamamlayan personeller, ikinci eğitim sürecine geçer. İkinci eğitim süreci Orhan Köfte operasyon timi ile birlikte yerinde eğitim adı verilen ikinci sürecte, açılacak restaurant'da devam edilir. 

Restaurant işletim sistemi tamamen oturunca, operasyon timi restaurantı yeni personele devreder. Ayda en az iki defa restaurant kontrolü yapılarak gölge müşteri uygulamaları gerçekleştirilir.

Yatırımcıdan Beklenenler ;

Orhan Köfte markası mevcut sistemde 3 farklı konseptte restaurant açıyor. 

1- Karayolları Restaurantları,
2- Cadde üzeri Restaurantları,
3- Alışveriş Merkezlerinde açılan Restaurantlar,

Alışveriş merkezlerinde açılacak restaurantlar için kiralamayı kendi yapmaktadır. Kiralamadan sonra bayilik vereceği firma ile anlaşma sağlandığında alt kiralama sözleşmesi düzenlenir.

Orhan Köfte Bayiliği için aşağıdaki iletişim bilgileriyle irtibat kurabilirsiniz

Merkez : İnegöl Bursa Karayolu 2. Km

Mrk Tel : 0 224 714 19 19 – 71421 21
orhankofte@orhankofte.com
franchising@orhonkofte.com

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular
Coffe Homes Bayilik Veriyor Popin Farklı Lezzetler Franchise Veriyor Vanilly Waffle Bayilik Veriyor Cuzine Mutfak Bayilik
0 yorum
Yorum Yap
Yorumlar
İsminiz
E-Posta (e-postanız yayınlanmaz)
Yorumunuz
..Lütfen Bekleyiniz
Günlük iş fikirleri e-mail adresinize gelsin !
En Popüler
Son Yorumlar
Hakkında | İletişim