Anasayfa
Kategoriler
Firmanı Tanıt (Ücretsiz)
Eposta


Parola


..Lütfen Bekleyiniz
Sermayesiz Bayilik Lezizhan Çiğköfte

Lezizhan çiğköfte, çok uygun koşullara satma hakkı veriyor. Lezizhan çiğköfte satış hakkı veya bayilik ve franchise almak isteyen yatırımcılar için cazip koşullar aşağıdaki gibi,

Lezizhan Çiğköfte Bayilik

1-) İsteyen yatırımcılar, hiçbir sözleşme imzalamadan, isim hakkı almadan kendi iş yerlerini kendi isimleri ile açarak sadece çiğköfte alımı yaparak bu işi yapabilirler. Firma, açılışta 50 kg destek olarak çiğköfte veriyor.

2-) Hali hazırda işletmesi olanlar bulundukları yerde Lezizhan Çiğköfte satış noktası olabiliyor. Örneğin bir cafe, restaurant, büfe gibi bir işletmeniz vardır. Yeni bir harcamaya gerek kalmadan Lezizan Çiğköfte satış noktası olabiliyorsunuz. Bunun için isim hakkı bedeli bulunmuyor. Fakat ücretsiz destekte bulunmuyor.

3-) Ben hiç bir şeyle uğraşmak istemiyorum diyenler için Lezizhan Çiğköfte avantajlı paketi var. Bu paketi alanlar için çok avantajlı bir yatırım modeli sunuluyor. Aşağıda sayılan paket özelliklerini incelemeden önce bir not, 200 kg çiğköfte açılış hediyesi olarak Lezizhan Çiğköfte tarafından veriliyor. Dükkan açıldıktan sonra bu 200 kg çiğköfteyi satan yatırımcı zaten buradan kazandığı parayla yatırımını çıkarmış oluyor. Kısacası yatırım bedavaya gelmiş oluyor. Sermayesiz dükkan açılmış oluyor.

Avantajlı kurulum paketinin içerdikleri,

Soğtmalı dolap,
hazırlama tezgahı,
3 masa,
6 sandalye,
ön tabela,
yan tabela,
cam yapıştırmaları,
iç görseller kartvizit broşür ve 200 kg ücretsiz çiğköfte

Avantajlı Kurulum paketi sadece 5.000 Tl’dir.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular
Coffe Homes Bayilik Veriyor Popin Farklı Lezzetler Franchise Veriyor Vanilly Waffle Bayilik Veriyor Cuzine Mutfak Bayilik
0 yorum
Yorum Yap
Yorumlar
İsminiz
E-Posta (e-postanız yayınlanmaz)
Yorumunuz
..Lütfen Bekleyiniz
Günlük iş fikirleri e-mail adresinize gelsin !
En Popüler
Son Yorumlar
Hakkında | İletişim