Anasayfa
Kategoriler
Firmanı Tanıt (Ücretsiz)
Eposta


Parola


..Lütfen Bekleyiniz
Seyidoğlu’ndan Kahvaltı Franchising’i

Seyidoğlu Helva-Reçel, mağazalaşma çalışmalarına farklı bir konseptle devam ediyor. İstanbul genelinde 14 mağazayla hizmet veren Seyidoğlu, sadece kahvaltı alanında hizmet verecek 50 büfe daha açacak. İlk mağazayı Bayrampaşa’da açtıklarını ve üç ay içinde 10 büfe daha açacaklarını söyleyen Genel Müdür Mehmet Göksu, sadece kahvaltı alanında markalaşacaklarını belirtiyor.

İlk defa franchise sistemine başvuracaklarını ifade eden Göksu, “40-50 metrekarelik büfeleri iş merkezleri ve sanayi siteleri gibi çalışan nüfusun yoğun olduğu bölgelere kuracağız. Kahvaltı büfeleri ile Türkiye genelinde mağazalaşmanın da ilk adımını atmış olacağız. İlk etapta 2 milyon TL yatırım yapacağız. Bu yatırımımızla 200 kişiye de ek istihdam imkanı doğacak.” diyor.

 

Sanayi Sitelerine Öncelik

İş merkezlerinin ve sanayi sitelerinin hemen yanındaki büfelerde ya da özel bir tasarım olan ve anti bakteriyel olarak üretilen steril presli kahvaltı seti alınarak iş yerinde veya yolda bol çeşitli menülü bir kahvaltı yapılabilecek. Özellikle İSTOÇ, Maslak, İkitelli, Güngören gibi sanayi sitelerine öncelik verilecek.

Son Aramalar:kahvaltı işi yseyidoğlu gıda kahvaltılıkseyidoğlu gıda paket kahvaltiseyidoğlu kahvaltı evleri

> Kişiye Özel Halı Bayilik Veriyor

Waffamel, Stroopwafel Tatlısı Satış Bayiliği Veriyor

Yerli Kahve Zincirleri Girişimci Arıyor

Avea’dan Yeni Bayilikler, Avea Bayilik Başvurusu 2011

Adavezne Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular
Tanju Çolak Futbol Akademisi Bayilik Veriyor Kahve Zincirlerinin Franchise Şartları 2013 Gloria Jean’s Coffees Franchise Kahve Mania Franchise
0 yorum
Yorum Yap
Yorumlar
İsminiz
E-Posta (e-postanız yayınlanmaz)
Yorumunuz
..Lütfen Bekleyiniz
Günlük iş fikirleri e-mail adresinize gelsin !
En Popüler
Son Yorumlar
Hakkında | İletişim