Anasayfa
Kategoriler
Firmanı Tanıt (Ücretsiz)
Eposta


Parola


..Lütfen Bekleyiniz
Spagetti Ice Cream Bayilik Veriyor

Spagetti Ice Cream 2011 Mayıs ayında Kadıköy de çalışmalarına başlamıştır.Aynı yaz Haziran ayı içinde önce Kadıköy Moda caddesinde ve Temmuz ayında Fethiye de halkın beğenisine sunulmuştur.Geçen süre içinde kendi işlettiğimiz standlarımızda çalışmalarımız devam etmiş olup 2013 senesi itibariyle bayilik vermek üzere alt yapısını hazırlamıştır.

Spagetti Ice Cream Bayilik

Spagetti Ice Cream Franchise


Alman dondurma sunum şekli olan spagetti ice cream Almanya da eiscafe lerde menüde sadece bir satır dan ibaret olmasına rağmen Türkiye de tarafımızdan sadece spagetti ice cream üzerine kendi tasarımımız standlarda sunumdadır.

Dış mekanlarda ve ortak alanlarda kendi standlarında dondurmalarımız kişiye özel hazırlanır ve arzu eden herkes kendi spagetti ice cream dondurmasını kendi hazırlayabilir.

Spagetti Ice Cream Bayilik Veriyor


Ürünlerimizde hammadde olarak Algida kullanılmaktadır, tüm satış noktalarımızda Algida logosu bulunur ve ürünleri kullanılır.Standlarımızda bulunan özel buzdolaplarında vanilya dondurmalar presle sıkılacak derecelerde soğutulur veya yumuşatılır.Kendi özel menümüz eşliğinde logolu cuplarımızda satışa sunulur.

2013 senesi ile Çeşme – Bodrum - Edirne Erikli – Tekirdağ Beyazköy Opet – Tekirdağ Çorlu TEM Metro Turizm tesisleri – Metro City Mall Cinemapink – Perla Vista Mall Cinemapink - Suudi Arabistan Riyadh Granada Center Mall da standlarımız bulunmaktadır.

Bayilik hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki irtibat bilgileri ile iletişim kurabilirsiniz.


Email : info@spagettiicecream.com
Telefon : 0532 267 87 92
 

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular
Coffe Homes Bayilik Veriyor Popin Farklı Lezzetler Franchise Veriyor Vanilly Waffle Bayilik Veriyor Cuzine Mutfak Bayilik
0 yorum
Yorum Yap
Yorumlar
İsminiz
E-Posta (e-postanız yayınlanmaz)
Yorumunuz
..Lütfen Bekleyiniz
Günlük iş fikirleri e-mail adresinize gelsin !
En Popüler
Son Yorumlar
Hakkında | İletişim