Anasayfa
Kategoriler
Firmanı Tanıt (Ücretsiz)
Eposta


Parola


..Lütfen Bekleyiniz
Stand Açılabilecek Kazançlı İş Fikirleri

Kalabalık bir semtin işlek bir köşesinde iyi bir ürünün standını açmak, bir çok bayilikten daha kazançlı olabiliyor. Doğru ürüne doğru bölgede nokta atışı yapılabilirse hem az sermaye ile iş kurmak hemde yüksek kazançlar sağlamak mümkün.

Sizin için stand açılabilecek tatlı çeşitlerini sıraladık.

1-) Muffin Standı Açmak ;

Tatlı ekmekten oluşan Muffin, ilk olarak Abd'de üretilmiştir. Hepimizin bildiği keke benziyor. Kağıttan oluşan bir kalıp içersinde pişirilerek servis edilen Muffin'nin içerisine limon, çikolata gibi ek besinler katılarak hazırlanabiliyor. Tarifi konusunda internetten ufak bir araştırma ile bilgi sahibi olabilirsiniz. Her daim müşterisi olabilecek iş fikirleri arasında yer alıyor.

Muffin Standı Açmak
2-) Taco Standı Açmak ;


Taco, Meksika kökenli leziz bir börektir. Yanında farklı garnitür çeşitleriylede servis edilebiler bu börek içerisinde et, tortilla, peynir ve faklı sebzeler yer alıyor. Böreğin ismi ispanyollar tarafından konulmuş. Böreğe olan sevginin ülkemizde de ne kadar fazla olduğunu düşünürsek özellikle sabahları işlek yerlerde açılacak bir Taco standı iyi iş yapabilir.

Taco Standı Açmak3-) Donut Standı Açmak ;


Farklı bir çörek çeşidi olan Donut, Amerikada oldukça fazla tercih edilen bir yiyecek. Donut, ister tuzlu ister tatlı hazırlanarak müşterinin talebine göre servis edilebiliyor. Bu yiyeceğin kalori oranı yükser olduğu için Taco gibi sabah kahvaltısını hedef alarak, işlek bölgelerde açılacak bir standın iyi iş yapabilmesi kuvvetle muhtemel.

Donut Standı Açmak4-) Waffle Standı Açmak ;


Sanırım bu tatlıyı bilmeyen yoktur. Waffle Belçika kökenlidir. Ülkemizde ve dünyada sadece waffle üzerine hizmet veren büyük işletmeler mevcuttur. Özellikle cornerler şeklinde bayilikler veren büyük waffle firmaları mevcuttur. İster onların corner standlarını alarak isterseniz waffle tatlısını kendiniz yaparak kendinize özgün bir stand açabilirsiniz. Kazanç getireceği şüphesizdir.

Waffle Standı Açmak5-) Soft Dondurma Standı Açmak ;


Soft dondurmanın en önemli özelliği kışında tüketilebiliyor olması. Sağlam iş çıkaran kaliteli bir markanın soft dondurma makinasını alarak işlek bölgelerde kenid dondurmanızı satabilirsiniz. Çeşitli dondurma tozlarını makineye attığınızda makine kendisi dondurmayı haırlıyor ve ister külahta istenirse bardak veya kasede satış yapabilirsiniz. Dondurma kuşkusuz kazançlı bir iştir. Önemli olan kaliteli üretim yapan bir makine ile iyi bir alanda iş tutmak.

6-) Çikolatalı Sufle Standı Açmak ;

Sufle tatlısını hepimiz biliyoruz. Aynı waffle gibi. Hem yapımı kolay hem herkes tarafından sevilerek tüketilen leziz bir tatlı. Tarifini öğrenmek için kısa bir araştırma yapılarak bir çok bilgiye ulaşılabilir. Şeker, Yumurta, Un gibi birkaç besinin karıştırılarak pişirlmesi sürecini doğru şekilde oturtarak lezzetli üretimler yapabilecek girişimciler için Sufle kesinlikle kazançlı bir iş fikri.

Sufle Standı Açmak7-) Profiterol Standı Açmak ;


Bir çok yerde sadece profiterol tatlısı satan dükkanlar görüyorsunuzdur. Profiterol hemen herkes tarafından çok sevilen tatlılar arasında yer alıyor. Hamur içerisine krema ve üzerine çikolata serilerek yapılan top şeklindeki çok müşterili lezzetli tatlı çeşidi olan profiterolün diğer iş fikirleri ile ayrılan önemli bir detayı var. Bu tatlının bayiliğini veren bilindik bir marka henüz mevcut değil. Bunu yapmayı düşünen girişimci eğer tatlıyı istenilen kıvamda tutturursa hızlı bir şekilde markalaşarak Türkiye geneline bayilik dağıtan büyük çaplı bir işletme haline gelebilir.

Profiterol Standı Açmak8-) Tiramisu Standı Açmak ;


Tiramisu tatlısı, bisküvi, şeker, kakao ve yumurta karışımı ile yapılan italyan kökenli herkesçe bilinen meşhur bir tatlı. Tiramisu'nun anlamı "Beni kendime getir" demek. Doğru bir tarif ile iyi iş çıkarabilirseniz, işlek bir noktada açılacak stand ile iyi kazanç elde edebilirsiniz.

Tiramisu Standı Açmak


9-) Noodle Standı Açmak ;


Noodle, bizim erişte yemeğine benzeyen bir çin yemeğidir, makarnaya da benzer. Nu Noodle adresi ile irtibat kurarak bayilik konusunda gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Doyurucu bir yemektir.

Noodles Standı Açmak

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular
Çiçekçi Dükkanı Açmak Düğün Organizasyon Üzerine İş Kurmak WaterBlock İle Telefonunuz Su Geçirmez Masaj Robotu WheeMe İş Fikri
0 yorum
Yorum Yap
Yorumlar
İsminiz
E-Posta (e-postanız yayınlanmaz)
Yorumunuz
..Lütfen Bekleyiniz
Günlük iş fikirleri e-mail adresinize gelsin !
En Popüler
Son Yorumlar
Hakkında | İletişim