Anasayfa
Kategoriler
Firmanı Tanıt (Ücretsiz)
Eposta


Parola


..Lütfen Bekleyiniz
Takı Tasarımı İle İş Fikirleri

Takı tasarımı yaparak online satış sistemi kurmak

Özellikle kadınlar ve ev hanımları için ilginç bir online ek gelir modeli.Bir web sitesi üzerinden takı malzemeleri ve ürünleri satarak, online olarak site üzerinden düzenli olarak sipariş toplamanız hızlı ve eskiye göre daha kolay.Takı tasarımı yaparak internet üzerinden ek gelir sistemini biraz açacak olursak;
Sitede sayfanın bir kenarında, takı için gerekli malzemeler, boncuklar ve gereçler yer alıyor.Hemen yanında gölgeli halde çeşitli takı şablonları bulunuyor.

Bu şablonlarda farklı boy ve ebatlarda takılar bulunuyor, kolye, bilezik, küpe gibi.Ziyaretçi yandaki takı malzemesini , örneğin boncuğu onun yanındaki gölgeli şablonun üzerine getirerek tek tek kendi takısını ortaya çıkarıyor.Bunu bir boyama kitabı gibi düşünebilirsiniz.Kalıp halinde şablon ve yanında takı malzemeleri.Kişi bu malzemeler içersinden kendi seçtiklerini şablon üzerinde dizerek kendi hayalindeki takıyı ortaya çıkarıyor.

Ve bu tasarımı gerçek bir ürün olarak teslim almak üzere sipariş veriyor.Oldukça keyifli ve kazançlı bir iş.Bu tip bir yatırım yapmak isteyen girişimciler için güvenli ödeme alabileceğiniz bir web sitesine ihtiyacınız var.Aynı zamanda takı malzemelerinin anlaşılır görüntüleri gerekiyor.

Bu sistem Amerika'da son zamanlarda çok yaygın olarak ilgi görüyor.İlginç iş fikirleri arasında ön sıralarda olan bu girişimin adı bead cafe (boncuk kafe) olarak geçiyor.

Kaynak : www.xfikir.com

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular
Çiçekçi Dükkanı Açmak Düğün Organizasyon Üzerine İş Kurmak WaterBlock İle Telefonunuz Su Geçirmez Masaj Robotu WheeMe İş Fikri
2 yorum
Yorum Yap
Yorumlar
gülcan ışık Güzel bilgilendirme olmuş teşekkür ederim.Bizde bu aralar böyle bir site açmayı düşünüyorduk.
15.06.2013
esra peki nasıl yapabiliriz
03.03.2014
İsminiz
E-Posta (e-postanız yayınlanmaz)
Yorumunuz
..Lütfen Bekleyiniz
Günlük iş fikirleri e-mail adresinize gelsin !
En Popüler
Son Yorumlar
Hakkında | İletişim