Anasayfa
Kategoriler
Firmanı Tanıt (Ücretsiz)
Eposta


Parola


..Lütfen Bekleyiniz
Waffamel, Stroopwafel Tatlısı Satış Bayiliği Veriyor

stroopwafel tatlısı üretimi, waffamel bayilik, stroopwafel tatlısı bayiliği, waffamel franchising, stroopwafel tatlı standı, hollanda tatlısı, stroopwafel bayilik, stroopwafel franchise

Firma Tanıtım : Örnek bir girişimcilik ruhuyla 2011 yılında kurulan WAFFAMEL, Hollanda’nın yaklaşık 200 yıllık geleneksel tadı olan ”stroopwafel”ın üretimine İstanbul Bahçelievler’deki imalathanesinde başlamış ve bu eşsiz tadı, Türk damak tadına adapte ederek tüketiciye sunmuştur.

Şirketimiz, üretimin her safhasında kalite ve gıda güvenliğine son derecede önem vermiş ve bu konuda hiçbir taviz vermemiştir.

WAFFAMEL, kendisinden önce Türkiye’de seri üretimi bulunmayan ”stroopwafel”ın üretimini hummalı bir araştırma ve çalışmanın sonunda ülkemizde gerçekleştirme cesaret ve yeteneğini göstermiştir.

”Marifet, lider olmakta değil lider kalabilmektedir.” felsefesini temel alan WAFFAMEL, dünyada hızla yayılan stroopwafel çılgınlığının Türkiye’de üretim, satış ve pazarlama anlamında liderliğini elinde bulundurmak ve bu liderliği her yıl sağlamlaştırarak orta vadede komşu ülkeler ve Ortadoğu pazarlarında da gerçekleştirmeyi kendine hedef belirlemiştir.

WAFFAMEL, stroopwafel üreten tek Türk markası olup bu eşsiz Hollanda tatlısını Türk halkına lezzet, kalite ve sunum anlamında dikkat çekici bir farkla arz etmiş ve ürün çeşitliliğini önümüzdeki süreçte gerekli yatırım ve AR-GE faaliyetleriyle artırma yolunda şimdiden çalışmalara başlamıştır.

Firma İsmi : WAFFAMEL

Bayilik Kategorisi : Tatlı

Kuruluş Yılı : 2011

Şube Sayısı : 1

Bayilik Şartları : -Aday girişimcinin özverili, istekli ve deneyimli olması -Aday noktanın uygun olması

Bayilik ile ilgili Desteklerimiz :

Eğitim desteği

Proje desteği

Yer seçimi

Bölge koruma

Teknik destek

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : Franchising Bedeli tasarlanacak her Stand için değişebilen bir rakamdır, bir çok markadan farklı olarak WAFFAMEL’in franchising sisteminde Stand yapılacak nokta belirlenmeden, franchising bedeli belirlenemez.

Bayilik için ek şartlar : WAFFAMEL bayisi olan girişimci, dünyayı saran ‘stroopwafel’ çılgınlığının Türkiye’deki seçkin noktalarından biri olacak ve vizyon sahibi bir firmayla yoluna devam edecektir. Yatırım maliyetinin düşük ve kar marjının yüksek oluşu, WAFFAMEL’i yatırıma değer bir firma konumuna yükseltiyor. WAFFAMEL, bu zincire yeni katılacak girişimcileri heyeceanla bekliyor.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Gökhan Fidan

Telefon : 02124515112

Son Aramalar:waffamelstroopwafle üreten firmalarstroopwafels konyastroopwafel turkiyestroopwafel nasıl yapılır

> Kebapix Bayilik Verecek

Bursa Kebap Evi 2012 Yılında 14 Adet Franchising Verecek

Tekno İşlem Merkezi Bayilik Veriyor

TÜRKİYE.ASSİST REMO GROUP Bayilik Veriyor

Yerli Kahve Zinciri Neşve’den Cazip Franchising Kampanyası!

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular
Tanju Çolak Futbol Akademisi Bayilik Veriyor Kahve Zincirlerinin Franchise Şartları 2013 Gloria Jean’s Coffees Franchise Kahve Mania Franchise
0 yorum
Yorum Yap
Yorumlar
İsminiz
E-Posta (e-postanız yayınlanmaz)
Yorumunuz
..Lütfen Bekleyiniz
Günlük iş fikirleri e-mail adresinize gelsin !
En Popüler
Son Yorumlar
Hakkında | İletişim