Anasayfa
Kategoriler
Firmanı Tanıt (Ücretsiz)
Eposta


Parola


..Lütfen Bekleyiniz
Yerel Seo Danışmanı Olmak

Yerel Seo Danışmanı Olmak

Seo, yani arama motoru optimizasyonu.Daha açık tabirle web sitelerinin google ve diğer arama motorlarında ilgili kelimede aratıldığında üst sıralarda çıkması için site kodlaması ve diğer bir çok kriterde yapılan iyileştirme çalışmaları.

Arama motoru optimizasyonu konusunda kendinizi geliştirirerek internet alanında kendinize sıfırdan bir iş ortamı oluşturabilirsiniz.Bunu sadece ek gelir olarak değil, meslek olarak yapabilisiniz.Ki içinde bulunduğumuz çağ internet çağı ve hemen herkes google ve diğer arama motorlarında ilgili kelime ile arattırıldığında kendi firmasının çıkmasını istiyor.Arama motoru optimizasyonu işini profesyonel anlamda geniş çaplı olarak yapan büyük ajanslar zaten mevcut.Fakat siz yerel anlamda bir danışmanlık hizmeti yürütebilirsiniz.

Nasıl yapacağım ?

1- Bir web sitesinin google üzerinde ön sıralara gelebilmesi için çok sayıda seo makalesi bulunmaktadır.Her gün bunları okuyup takip edin.

2- Kendinize ait bir web sitesi kurun.

3- Bu web sitesi için zor olmayan bir kaç anahtar kelime belirleyin ve okuyup pekiştirdiğiniz makaleleri bu site üzerinde denemeler yaparak bilginizi geliştirin.

4- Orta ölçekli firmaların ilgisini çekecek oranda başarı kaydedebilirseniz, kendi bölgenizdeki alt sıralarda olan firmaları dolaşarak veya arayarak onlara yardım etmeyi teklif edebilirsiniz.

Bunun için kelime başına veya site başına ücretlendirmeler yapabilirsiniz.Kelimenin zorluğuna göre de fiyat çalışması yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular
Çiçekçi Dükkanı Açmak Düğün Organizasyon Üzerine İş Kurmak WaterBlock İle Telefonunuz Su Geçirmez Masaj Robotu WheeMe İş Fikri
0 yorum
Yorum Yap
Yorumlar
İsminiz
E-Posta (e-postanız yayınlanmaz)
Yorumunuz
..Lütfen Bekleyiniz
Günlük iş fikirleri e-mail adresinize gelsin !
En Popüler
Son Yorumlar
Hakkında | İletişim